Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Brama przesuwana a tradycyjna.

01-13-2016, 02:28 PM
Czesc! Jaka brame wybrac, przesuwaną czy tradycyjną? Nie mam ograniczeń jeśli chodzi o miejsce i budżet. Najważniejszym kryterium jest trwałość i użyteczność. Trochę nasłuchałem się od znajomych o wadach i zaletach obu rozwiązań stąd proszę o sugestie i zapraszam do dyskusji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-13-2016, 04:17 PM
Witam. Przesuwana brama jest na pewno wygodniejsza a i ryzyko zamknięcia się jej pod wpływem wiatru jest mniejsze. W zasadzie to wybierz taką, która bardziej Ci się podoba. Jeśli nie ogranicza Cię budżet to nie ma sensu kombinować. Pozdro.
01-13-2016, 06:13 PM
Też tak myślałem i chyba zdecyduję się na przesuwaną. Zna ktoś firmę w której mógłbym zamówić taką bramę w Poznaniu albo okolicach do 50 km? Bardzo dziękuję za pomoc.
01-13-2016, 06:33 PM
Jeśli chodzi o bramy Poznań słynie z dobrych ślusarzy. Ja zamawiałam wszystko w slusarnia.poznan.pl. Panowie doradzili, pomogli, nie mam nic do zarzucenia. A z zamawiana brama nie ma do dzis zadnych problemów. Nie rozjechała się, nie opuściła, ogólnie wszystko super.
01-13-2016, 07:38 PM
Hej wam. Zakładów oferujących usługi ślusarskie w Poznaniu jest sporo i jak wspomniano wyżej wszystkie prezentują wysoki poziom. Osobiście stawiałbym jednak na brame tradycyjna bo jest prostsza konstrukcyjnie i mniej elementów może w niej nie zagrać jak należy. Na pewno nie polecam kupna gotowych bram w sieciówkach bo wiadomo ze to jednorazówki.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS