Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bukiety kwiatów na wieczór paniejski potrzebne.

05-11-2016, 01:02 PM
Organizuję mojej przyjaciółce wieczór paniejski i chciałam jej przystroić pokój kwiatami. Ona je uwielbia, bardzo lubi je dosawać i nigdy nie ma ich dość. Wieczór będzie raczej spokojny, bo to ona nie chce nigdzie za bardzo wychodzić ani tym bardziej zamawiać tancerza więc będziemy raczej u mnie w domu. Potrzebuję więc kwiaciarnię, która nie jest parszywie droga ale dobra na tyle, aby sobie poradzić z kilkoma bukietami i jeszcze je dostarczyła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 02:57 PM
Ja też nie lubię hucznych wieczórów panieńskich. Jeszcze jak to jest w guśćie młodej to ok, chętnie pójdę i będę się bawić, ale moje koleżanki np wiedząc, że ja za tym nie przepadam i tak miały to gdzieś i wzięły tancerza. W sumie wyszło na to, że to one się bawiły lepiej niż ja bo odmówiłam tańca. Natomiast jesli chodzi o kwaciarnię to możesz zamawiać kwiaty internetowo w Krakowie, tak jest na pewno szybciej i wygodniej. Ja bym tak zrobiła.
05-11-2016, 04:33 PM
Ale czy nie będzie problemu z dostawą jesli zamówię online? Nie mamy za bardzo czasu na transportowanie tego, potem brakuje miejsca na przechowywanie bukietów i w końcu,to ma być niespodzianka kiedy otworzy drzwi a tam kwiaty.
05-11-2016, 06:09 PM
Dzisiaj kwiaciarnie internetowe wysyłają i dostarczają kwiaty bez problemu. Wystarczy zostawić swój adres i preferowaną datę dostawy.
05-11-2016, 06:42 PM
Fajnie, dobrze wiedzieć, jeśli nie ma młoda jeszcze kwiatów na ślub to jej powiem. Widzę, że jesli chodzi o kwiaty Kraków nie ma problemu z dostępnością świeżych.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS