Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ciekawe meble dla dziecka? Istnieją?

12-17-2015, 10:12 AM
Razem z żoną spodziewamy się drugiego dziecka. Rzeczy po poprzednim oddaliśmy przyjaciółce żony, a teraz kiedy mamy mieć drugie, musimy kupić wszystko nowe. Tym razem podchodzimy do sprawy inaczej, mamy lepszą pracę oboje i stać nas na kupienie nowych rzeczy. Szukamy wózka, akcesoriów do niego, akcesoriów do domu. Jakieś ciekawe pomysły, poza tym co popularne i „normalne”?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-17-2015, 10:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2016 12:45 AM przez niechorze.)
Całkowicie cie rozumiem, stary, wszystko jest takie samo na rynku. Ja rzeczy dla dziecka kupuję od Stokke, np. takie krzesełko do siedzenia. Rewelacyjny design, prosta forma, nie przesadzony. Elegancki i wygodny.
12-17-2015, 11:22 AM
Bardzo mi się podoba, żonie też. Korzystaliście z kojców? Nie wiem czy to zbędny wydatek. Z jednej strony przecież jest łóżeczko, ale z drugiej nie chcę przesadnie oszczędzać.
12-17-2015, 12:22 PM
Niezbędny, bo jeśli macie duże mieszkanie, taki kojec można przenieść do każdego pokoju. Wtedy dziecko się bawi i widzi ciebie czy matkę. I nie płacze, potem można mu wrzucić do środka zabawki.
12-17-2015, 02:12 PM
Kojec nieraz uratował mi nerwy. Mogłam w spokoju zająć się domem i nie musiałam non stop dziecka nosić na rękach. My mamy kojec Baby Design Joy, zielony, ale dostępne są w innych kolorach też.
12-17-2015, 02:44 PM
Fajny, na pewno dziecku będzie się podobał. Co do wózków to znalazłem Trilogy Inglesina, jakoś nie widziałem ich na ulicach. Ktoś miał?
12-17-2015, 05:01 PM
Ja miałam i bardzo przyjemnie się prowadzi ze względu na skrętne koła. Jest to bardzo wygodne. Ale na zimniejsze dni polecam dokupic do niego śpiworek sportsline. Z dzieckiem przecież trzeba wyjść na dwór w zimie, nie ma sensu siedzieć w domu, a w tym śpiworze będzie dziecku ciepło i wygodnie. Raczej dla siedzącego dziecka w spacerówce, ale moi znajomi próbowali na młodszym w dużej gondoli i też było ok.
12-17-2015, 05:36 PM
Dzięki za rady, dużo mi pomogliście. Teraz to chociaż wiem, czego szukać, bo poprzednio kupowaliśmy bardziej po łepkach, teraz jesteśmy świadomi.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS