Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sądzicie o pracy w Grupie TENSE?

09-27-2017, 12:23 PM
Witajcie! Chciałabym poznać opinie o firmie Grupa TENSE, która mieści się w Poznaniu. Czy ktoś z Was miał okazję już tam pracować? Czy warto aplikowac na stanowisko copywritera?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-27-2017, 01:45 PM
Ja już od ponad dwóch lat współpracuję z ta firmą pisząc teksty copywriterskie na zlecenia. Zdecydowałam się na tę współpracę, bo firma ta jako jedna z nielicznych firm internetowych na rynku oferowała dla copywriterów pracę zdalną. Poza tym proponowane przez nią stawki są dla mnie zadowalające. Współpraca układa się bardzo dobrze i nie narzekam na brak zleceń. Pracę zdalną w tej firmie można traktować jako główne źródlo dochodu lub jako zajęcie dodatkowe. A Ty jesteś zainteresowana pracą zdalną czy raczej pracą w biurze?
09-27-2017, 01:56 PM
W sumie nie ma to dla mnie większego znaczenia. Mogę pracować w biurze, bo jestem z Poznania, a mogę też zdalnie. Zalezy mi jednak na pracy w charakterze copywritera, bo lubię pisac i mam już w tym pewne doświadczenie.
09-27-2017, 03:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-27-2017 07:14 PM przez niechorze.)
Ja też zachęcam Cie do aplikowania na stanowisko copywritera w tej firmie. Ja również mam bardzo dobrą opinię o pracy w Grupie TENSE i uważam, ze warto starac się tam o pracę – zdalną lub nie – bądź o staż. Ja podczas swojego stażu, który odbyłem tam w dziale SEO, wiele się nauczyłem i zdobyłem cenne doświadczenie. Teraz wiem np. jak pozycjonować strony internetowe przy użyciu róznych technik i myślę o założeniu własnej firmy.
09-27-2017, 06:08 PM
A ja polecam Grupę TENSE nie jako pracownik, lecz jako klient. Znalazłem informacje o tej firmie na stronie internetowej http://kfgt.com.pl/zobacz-firme/17298, gdzie znajduje się przydatna baza firm z róznych regionów kraju. Zachęcony pozytywnymi opiniami o tej firmie zdecydowałem się skorzystać z jej oferty pozycjonowania stron. Wyniki, jakie uzyskalem w ciągu kilku tygodni od rozpoczęcia z nią współpracy bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły.
09-27-2017, 07:12 PM
Aha, ja właśnie zdecydowałam, że wyślę swoje CV do tej firmy. Liczę na odzew z ich strony i na nawiązanie owocnej współpracy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS