Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy można kupić ekologiczną śmietanę w Szczecinie?

07-04-2017, 12:13 PM
Całkiem niedawno przeprowadziłem się do Szczecina i tutaj teraz będę mieszkał. Po załatwieniu spraw organizacyjnych pozostało mi jednak załatwienie też kilku innych spraw codziennych. Muszę na przykład poszukać jakiegoś sklepu, w któym będę mógł kupić ekologiczne produkty spożywcze, między innymi śmietanę, którą bardzo lubię i często używam. Czy w Szczecinie mogę zrobić tego rodzaju zakupy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2017, 02:37 PM
Oczywiście, że tak, bo teraz ekologiczne produkty są na czasie i bardzo dużo klientów ich używa. Są po prostu dobre i nie ma się co dziwić, że ludzie dokonują takich wyborów.
07-04-2017, 02:48 PM
Jeśli chodzi o ekologiczną śmietanę w Szczecinie to bez problemu znajdziesz ją tutaj http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-kro...ny-76.html, podobnie jak cały szereg innych produktów nabiałowych. Większość oczywiście oznaczona logiem ekologicznej żywności.
07-04-2017, 04:41 PM
Super, dzięki Tobie znalazłem więcej niż się spodziewałem...
07-04-2017, 06:48 PM
To nie dzięki mnie, tylko dzięki sprzedawcy. To całkiem dobry interes i całkiem dobre produkty. Sama używam i widzę różnicę pomiędzy tym co się jada powiedzmy wskutek szybkich zakupów, a tym, co można zjeść przy przemyślanych zakupach produktów.
07-04-2017, 07:36 PM
Ja Wam powiem tylko tyle, że lepszych miejsc do zakupów, jak to wspomnane przez koleżankę to nie widziałam. Jestem zdania, że warto kupować ekolgoczinie i warto żyć ekologicznie, bo tylko wszystkim na zdrowie wyjdzie.
07-04-2017, 09:13 PM
Tylko trzeba uważać na nieuczciwych sprzedawców, bo wielu już twierdziło, że sprzedaje ekologicznie, a tak naprawdę to tylko nadruk na etykietach mieli.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS