Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy w szkole Waszego dziecka miały może miejsce pokazy z robotyki?

09-07-2016, 08:35 AM
Niedługo w szkole mojej córki ma być coś takiego organizowane przez firmę GO4Robot. Nauczyciele zachęcają, że super, że ciekawe i uczy pracy zespołowej, ale sama nie wiem czy to ma sens, zwłaszcza że mam córkę, wydaje mi się, że takie coś jest ciekawe raczej dla chłopców i też tylko takich, które mają konkretne zainteresowania w tym kierunku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2016, 10:25 AM
nie wydaje mi się, sama bym chętnie taki pokaz zobaczyła Smile
09-07-2016, 12:11 PM
No jasne, że ma sens! Nie wiesz czy twoje dziecko to zainteresuje dopóki ono samo się o tym nie przekona, a myślę, że tak bo to jest przecież teraz bardzo modne, z tego co wiem roboty robią furorę wśród dzieciaków, na przykład w tym centrum nauki Kopernika, to one cieszą się największym powodzeniem, a jak taka atrakcja przyjedzie do szkoły to już w ogóle super. Masz może jakiś namiar na te pokazy? Chętnie bym o tym poczytała coś więcej, na czym to polega i jak wygląda
09-07-2016, 01:48 PM
Tak, tutaj masz link do pokazów: http://go4robot.pl/oferta/pokazy-w-szkolach/. Opis brzmi świetnie, no ale nie wiem właśnie czy to nie jest dobre tylko w przypadku osób nakierowanych na to
09-07-2016, 02:34 PM
Wydaje mi się, że to byłoby ciekawe dla każdego, kto by coś takiego zobaczył, nawet dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci Smile
09-07-2016, 05:17 PM
Może masz rację. Ja się zastanawiam dlatego że mi osobiście taka tematyka jest zupełnie obca, no ale ja mam skrajnie inne zainteresowania, może to dlatego. Dla dzieci takie nowości może faktycznie są ciekawe w każdym przypadku. Dzięki za rozmowę Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS