Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy zna ktoś cennik biur detektywistycznych z Lublina?

01-30-2017, 11:51 AM
Potrzebuję informacji o cenach usług detektywistycznych w Lublinie. Konkretnie chodzi mi o koszt sprawdzenia pewnej osoby. Ile taka usługa mogłaby kosztować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-30-2017, 02:08 PM
Wszystko zalezy od tego, co chcesz sprawdzić. Im więcej szczegółowych informacji będziesz potrzebowała, tym koszt usługi będzie większy. Ludzi najczęściej interesują dwie sprawy, ile kto ma pieniędzy i z kim się spotyka. Nie wiem co cię konkretnie interesuje, wiec ciezko powiedzieć, ile to moze kosztować. Najtaniej pewnie coś miedzy 1-2tyś.
01-30-2017, 02:40 PM
Takich cen się spodziewałam i taki cennik mogłabym ewentualnie zaakceptować, a znasz kogoś konkretnego, kto mógłby mi pomóc? Zależy mi na czasie.
01-30-2017, 05:30 PM
Cena usługi zwykle uząleżniona jest od tego, ile godzin poświęci detektyw na sprawdzenie danej osoby. Niestety ty tego tak naprawdę nigdy nie będziesz wiedziała,a rachunek trzeba zapłacić, dlatego moim zdaniem lepiej umawiać się na okrośloną kwotę od razu, jak się zleca sprawdzanie danej osoby.
01-30-2017, 06:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-27-2017 11:40 PM przez niechorze.)
Możesz sprawdzić sobie ten serwis monos24.pl/. To jest internetowa strona jednego z biur detektywistycznych z Lublina Cennika niestety na stronie nie mają, ale masz napisane dokładnie czym się zajmują. W ofercie mają informacje, że zajmują się obserwacją osób i mienia, a więc chyba czymś takim czego szukasz. Masz też do nich numer telefonu i ich dokładny adres.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS