Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy znacie jakieś forum o feromonach dla mężczyzn?

08-21-2017, 08:18 AM
Szukam pewnego miejsca, a właściwie forum, na któym będę mógł poczytać o feromonach dla facetów. Generalnie interesuje mnie wszystko na ich temat, od jakości danego produktu po ich działanie w eksrtemalnych sytuacjach. Mam nadzieję, że dacie jakiś namiar na wartościowe forum, bo tylko takie wchodzi w grę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-21-2017, 08:55 AM
Ja też czegoś takiego szukam i powiem szczerze, że głównie chodzi o to, żeby były to sprawdzone ingformacje, które zostały przez kogoś wcześniej zweryfikowane. A forum użytkowników jak najbardziej się nadaje do takich poszukiwań.
08-21-2017, 10:03 AM
Doskonałe forum można znaleźć tutaj http://feromony-rank.pl/feromony-dla-mezczyzn/ i wieści są jak najbardziej sprawdzone. Poznasz tutaj praktycznie wszystko, od momentu zakupu, po samo działanie produktu, czyli jak działają feromony dla mężczyzn forum jest przeznaczone zaróno dla obecnych użytkowników, jak i tych, którzy dopiero zamierzają rozpocząć z nim przygodę.
08-21-2017, 12:42 PM
No ja właśnie jestem w tej drugiej grupie. Generalnie to raczej mam problem z przebywaniem z kobietami, bo jakoś mnie onieśmielają, dlatego muszę sięgnąć po jakąś pomoc i tutaj fermony są najlpesze.
08-21-2017, 03:35 PM
No bo sa najlepsze i co do tego nie ma żadnych wątpliwości Smile))
08-21-2017, 05:53 PM
Byłem ostatnio na wspomnianym forum, bo mmay w pracy takiego nieśmiałego kolegę, który ciągle mówi, że nie ma powidzenia u kobiet, no to postanowiliśmy sprawić mu w prezencie feromon, którysam zacznie po prostu działać. Dzięki kilku wskazówkom, które tam znaleźliśmy udało się dobrać odpowiedni dla niego specyfik. Forum okazało się bardzo pomocne.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS