Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy znacie taką firmę RG-MET?

02-01-2016, 12:37 PM
hello, nie wiem czy dobrze trafiłem z moim pytaniem, ale buszując niedawno w poszukiwaniu różnego rodzaju wieszaków do domu trafiłem na dość bogatą propozycje tego rodzaju akcesoriów w takiej firmie, która nazywa się RG-MET. Czy ktoś z was może cos o nie słyszał albo zamawiał tu jakieś rzeczy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2016, 03:00 PM
ja niestety nie?
02-01-2016, 04:22 PM
A ja tak, bo tak się składa, że kompletowałem wieszaki do mojego nowego domu i też trafiłem na ich ofertę. Mają rzeczywiście bardzo szeroki wybór różnych propozycji. Podobają mi się ich zwierzęce i roślinne motywy. A jakies konkretne sobie wypatrzyłeś?
02-01-2016, 04:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-04-2017 10:47 PM przez niechorze.)
Tak, myślałem np. o tym, mam słabosć do kowalstwa artystycznego. W domu na ogrodzie zgromadziłem już trochę takiego ozdobnego „złomu” Wink uważam, ze jest to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jaki e umie tworzyć człowiek. Sam o mały włos nie zostałbym takim kowalem, ale ostatecznie rodzice wybili mi ten zawód z głowy i stwierdzili, ze jeśli mam się „artystycznie” realizować, to lepiej jak pójdę na architekturę i projektowanie wnętrz.
02-01-2016, 06:51 PM
no tak ci nasi kochani rodzice…
02-01-2016, 07:38 PM
Ale w sumie nie żałuję, ze tak potoczyły się moje losy, bo tam spotkałem swoją dziewczyne, zarabiam niezłą kase i robie to co w sumie bardzo lubię. Suma summarum nie ma na co narzekać, został tylko sentyment.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS