Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czym cechuje się dobra sala konferencyjna?

01-05-2016, 10:08 AM
Czym waszym zdaniem powinna charakteryzowac się dobra sala konferencyjna? Nie chodzi mi o jakąś wielką i wypasioną salę, ale raczej o salkę z podstawowym wyposażeniem, której wynajęcie nie będzie wiązało się z bardzo dużymi kosztami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2016, 12:10 PM
Jak dla mnie idealna okazała się pewna niewielka sala szkoleniowa Warszawa to miasto, gdzie wybór tego typu pomieszczeń jest największy. Ta salka była przestronna, ale jednocześnie kameralna. Była też czysta, elegancka i widna. W razie konieczności można było oczywiście zasłonić okna. Raz korzystałam z projektora, który znajdował się na wyposażeniu tej sali. Nie mogło też zabraknąc cateringu dla uczestników spotkania. W razie jakichś pytań czy problemów zawsze pomocą służyli pracownicy obsługi. No i to chyba tyle.
01-05-2016, 02:26 PM
A jak z cenami przedstawiała się tam sytuacja? Pytam, bo to dla mnie dość istotna kwestia.
01-05-2016, 04:23 PM
Tego niestety nie wiem, bo nie byłam organizatorką spotkania, tylko jedną z osób prowadzących szkolenie. Myślę, że cena za wynajem takiego pomieszczenia nie powinna być wygórowana, bo było tam raczej skromnie. Najważniejsze jednak, że niczego nie brakowało.
01-05-2016, 07:23 PM
Myślę, ze warto też sprawdzić, jaka firma prowadzi dane centrum szkoleniowo konferencyjne Warszawa jest miejscem, gdzie działają przedsiębiorstwa wyspecjalizowane w organizacji kongresów, konferencji, szkoleń czy eventów. Ważne, żeby nie trafić na jakichś amatorów, bo wówczas całe spotkanie może okazać się klapą.
01-05-2016, 07:56 PM
No to prawda. Warto poszukać w necie informacji na temat firmy, której powierzamy organizację szkolenia czy eventu, żeby potem nie było rozczarowań.
01-05-2016, 10:05 PM
Dobra firma powinna wiedzieć, że uczestnicy powinni mieć zapewnioną cisze i spokój w trakcie spotkania. Ważna jest również klimatyzacja latem i ogrzewanie w chłodniejsze dni. Ponadto sale szkoleniowe powinny charakteryzowac się dobrą akustyką.
01-05-2016, 11:44 PM
Dzięki za wasze wypowiedzi, pomogliście mi, teraz już wiem, na co zwracać uwagę przy wyborze sal na szkolenia i konferencje.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS