Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czyszczenie dywanów na warszawskim Targówku - pomocy!

04-04-2017, 01:35 PM
Mieszkam na warszawskim Targówku i szukam firmy, która przyjedzie wyczyścić mi wszystkie dywany w domu. Jest tego trochę, więc proszę też o polecenie kogoś, kto nie zedrze ze mnie majątku. Najlepiej jeżeli będzie to ktoś sprawdzony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-04-2017, 03:29 PM
No może być problem, w Warszawie takie firmy nieźle się cenią, a tym bardziej jeżeli będziesz chciała żeby dojechali do domu. Może warto poszperać w sieci i znaleźć po prostu najtańszą opcję?
04-04-2017, 05:29 PM
Za żadne skarby nie szukaj w taki sposób jak mówi koleżanka. Sprawdź po prostu firmę Tanie Pranie. Korzystałam niedawno z ich usług, co prawda czyścili mi kanapy i fotele, ale wiem z własnego doświadczenia, że nie zedrą z Ciebie dużo. Co ważne korzystają oni z nowych urządzeń piorących, a także jakichś specjalistycznych detergentów, które nie szkodzą włóknom, więc naprawdę znają się na swojej pracy.
04-04-2017, 07:01 PM
Koleżanka przede mną świetnie Ci doradziła. Ze swojej strony mogę dodać tylko link do ich strony http://taniepranie.waw.pl/, gdzie możesz dowiedzieć się więcej na temat sposobów prania dywanów, a także znaleźć orientacyjny cennik. Oczywiście ostateczny koszt zależy od wielu czynników, więc lepiej ustalić z nimi telefonicznie wszelkie szczegóły. Pamiętaj jednak, że oferują oni najlepsze czyszczenie dywanów na warszawskim Targówku. Zresztą sama możesz sprawdzićSmile
04-04-2017, 07:24 PM
Jak będę miała chwilę czasu to przejrzę tę stronę, ale skoro są dwie opinie na plus to chyba nie będę miała oporów żeby skorzystać z ich pomocySmile Dziękuję Wam bardzo za pomoc!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS