Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czytnik kodów z dostępem do aplikacji mobilnej.

08-19-2016, 08:36 AM
Interesuje mnie aplikacja jak w temacie. Szukam kogoś kto jest w stanie to dla mnie napisać i skonfigurować z urządzeniami mobilnymi. Znacie kogoś kto zajmuje się czymś takim? Będę mega wdzięczny za informacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-19-2016, 10:41 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2018 09:25 PM przez niechorze.)
Wejdź na jantar.pl/branze/logistyka-i-magazynowanie/czytniki-kodow-kreskowych-terminale-tablety/ i tam zobacz. Nie wiem czy akurat link dobrze dobrałem do tego co mówisz ale firma potrafi się dostosować do klienta więc tutaj jest jej największy atut.
08-19-2016, 11:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2018 09:26 PM przez niechorze.)
Dla mnie firma robiła duży projekt. Pracowała dla nas nad programem dla sklepów sieciowych i powiem wam że system działa i dzięki niemu podwoiliśmy zyski ponieważ usprawnia on niesamowicie prace. Super sprawa a firmę polecam.
08-19-2016, 02:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2018 09:26 PM przez niechorze.)
Czy to ta sama firma co zajmowała się dla mnie samoprzylepnymi etykietami? Nazwa ta sama, strona ta sama, wszystko to samo Big Grin Wydaje mi się że chyba dobrze trafiłam i to po prostu jedna i tam sama firma.
08-19-2016, 03:48 PM
Firmę można z czystym sumieniem polecić i nie będę się zastanawiał czy dobrze zrobili swoją pracę Big Grin Polecam i pozdrawiam. Jak skończą to daj znać jak przebiegła współpraca.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS