Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry sklep z oponami

04-19-2016, 01:37 PM
Dobry sklep z oponami
W sieci funkjonuje bardzo dużo sklepów z oponami. Nie wiem, który wybrać, bo każdy obiecuje, ze to jego towar jest najlepszy i najtańszy. Zakupy tego rodzaju robię po raz pierwszy, więc zależy mi na oponii kogoś, kto już kupował opny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-19-2016, 04:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-13-2017 06:18 PM przez niechorze.)
Dobry sklep z oponami
Dobrze, że pytasz. Analizowałam ostatnio oferty sklepów i wyszło mi jednoznacznie, że oferta, którą znajdziesz na stronie sklep.opony-kunicki.pl/ jest najlepsza. Nie masz co szukać dalej. Całą robotę zrobiłam już za ciebie. W razie czego służę dośc obszerną tabelką porównawczą.
04-19-2016, 05:05 PM
Dobry sklep z oponami
Koleżanka ma rację. To bardzo dobry sklep i do tego bardzo dobrze zaopatrzony, czego nie można powiedzieć o pozostałych. Oferują jakieś opony, a później jak przychodzi do potwierdzenia zamówienia, to okazuje się, że ich nie ma na magazynie. Tutaj na pewniaka jest wszystko.
04-19-2016, 05:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-13-2017 06:18 PM przez niechorze.)
Dobry sklep z oponami
Zgadza się. Ja szukałem czegoś takiego sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Bridgestone-zimowe i oczywiście tylko tutaj znalazłem rozmiar, który mnie interesował.
04-19-2016, 08:20 PM
Dobry sklep z oponami
Ktoś kto prowadzi sklep w sieci musi mieć na uwadze, że opoinie o nim rozchodzą się szybciej, niż on sam przypuszcza. Więc trzeba mieć się na baczności z każdą transakcją.
04-19-2016, 10:40 PM
Dobry sklep z oponami
Kupiłem u nich opony letnie Vredestein, które polecił mi handlowiec. Okazuje się, że był to bardzo dobry wybór. Zapłaciłem niedużo, a mama naprawdę bardzo dobre opony.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS