Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dziwna rodzina i podsłuchy

01-12-2016, 06:44 PM
Zacznę od tego, że mam dość dziwną rodzinę. Każdy się podsłuchuje i każdy ma coś za uszami. Ostatnio zauwazylam ze w moim aucie często znika część paliwa i zastanawiam się kto jest temu winien. W rodzinie kazdy ma swoj samochód i raczej nie ma powodow korzystania z cudzego. Przechodząc do konkretów potrzebuję lokalizatora do samochodu działającego na gps i jednocześnie urządzenia, które pozwoli mi się uchronić przed podsłuchiwaniem przez inne osoby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2016, 09:09 PM
Dziwne macie zasady w tej rodzinie muszę przyznac. Sluchaj, firma Mój Szpieg zajmuje się sprzedażą tego typu urządzeń. Na lokalizatorach się nie znam, ale wykrywacze masz tutaj http://www.mojszpieg.pl/wykrywacze-kamer-i-podsluchow. Na pewno wybierzesz coś ciekawego, a jak się nie uda to napisz do tej firmy.
01-12-2016, 11:36 PM
A śledzenie auta na własną rękę nic nie da? Takie urządzenia to inwestycja, a wystarczy abyś sprawdzała co jakiś czas czy ktoś nie wsiada do twojego samochodu lub czy nie bierze kluczyków. Myślę, że na początek to wystarczy. Przemyśl tę opcję.
01-13-2016, 01:29 AM
Próbowałam tego. Nakryłam jedną osobę, ale ta przyznała się i na jakiś czas temat ucichł. Ostatnio niestety znów wrócił z tym że paliwo znika przez noc. Mieszkamy w hałaśliwej dzielnicy i niestety nie da się usłyszeć, skąd wyjeżdża samochód. Nie znam się na motoryzacji aż tak, żeby po dźwięku rozpoznać auto. Dzięki za propozycję, coś wybiorę i zamówię.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS