Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Filtrowanie wody

01-16-2017, 02:38 PM
Filtrowanie wody
Witam wszystkich. Zastanawiam się właśnie nad zamontowaniem filtra do wody. Czy możecie coś podpowiedzieć w tym zakresie? Będę zadowolony. Mamy zbyt twardą wodę wszystkie urządzenia, które pobierają wodę zakamienione, chciałbym w końcu coś z tym zrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2017, 03:17 PM
Filtrowanie wody
Cześć. Jeśli mam być szczery, to najlepsze są systemy filtrujące do wody. Nie są to tanie rzeczy, a sam montaż też może trochę wynieść. Myślę, że najlepiej będzie jak znajdziesz dobrą firmę, gdzie będzie można to i owo wyszukać i porównać. Najtańszym kosztem można kupić dzbanek.
01-16-2017, 05:08 PM
Filtrowanie wody
Ja akurat nie narzekam na dzbanek filtrujący. Dla mnie sprawdza się znakomicie, czajnika w zasadzie nie muszę odkamieniać. A polecam sklep Filtry BB. Mają dobre ceny.
01-16-2017, 05:59 PM
Filtrowanie wody
Witam. Ja poleciłbym korpusy narurowe do wody. Z podłączeniem do wody stanowią pełną filtrację również z opcją odwróconej osmozy. Z łatwością porównasz je sobie w tym sklepie http://www.filtrybb.pl/39-10-korpusy-narurowe. Tam też znajdziesz odpowiednie systemy filtrujące, które zapewniają dobrą wodę w całym domu. Myślę, że warto się chwilę zastanowić. Pozdrawiam i życzę udanych wyborów.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS