Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gadżety reklamowe .

07-12-2016, 09:29 AM
Gadżety reklamowe .
Chciałam zapytać, jak to wygląda w Waszych firmach. Chodzi mi o rodzaje produktów reklamowych z logiem jakie stosujecie. Czy raczej idziecie w ilość, czy w jakość. Zdaję sobie sprawę, że tutaj są bardzo duże różnice.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2016, 11:14 AM
Gadżety reklamowe .
Różnie to wygląda, u nas na przykład stosujemy dużą rotację, chociaż zamawiamy zawsze potężne ilości danego produktu. Ale ich dozowanie na rynku jest uzależnione od tego, jakie działania handlowe akurat proawdzimy. Inne gadżety reklamowe dajemy latem, inne zimą. Tych wyznaczników jest duzo więcej oczywiście.
07-12-2016, 12:06 PM
Gadżety reklamowe .
No właśnie tez chcemy w taki system wejsc, dlatego pytam o Wasze strategie Smile))) Kupujemy w firmie bonnum.pl, która ma bardzo szeroki katalog.
07-12-2016, 02:07 PM
Gadżety reklamowe .
A co samemu się nie chce wymyślić Smile))
07-12-2016, 03:24 PM
Gadżety reklamowe .
Chce, tylko wolę się poradzić Smile Interentowy dział kreatywny może przecież dużo więcej, no nie...
07-12-2016, 04:30 PM
Gadżety reklamowe .
Według mnie reklama na produktach powinna być dozowana z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni. To w końcu ma być nośnik. Co do strategii to my stosujemy zawsze sprawdzone długpisy i kubki. Ale ostatnio mieliśmy płócienne torby, bo teraz na nie moda. Ogólnie to własnie potrzeby społeczne determinują to co oferujemy w tym zakresie.
07-12-2016, 05:33 PM
Gadżety reklamowe .
Ja tam zawsze bardzo chętnie przyjmuje tego rodzaju gadżety. Po prostu lubię je kolekcjonować, a bardzo rzadko ich używam Smile)) Szkoda mi ich, bo niektóre gadżety są bardzo ciekawe i niecodzienne.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS