Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie kupić niedrogie moskitiery?

04-08-2016, 02:46 PM
Czy ktoś wie, gdzie opłaca się kupić dobre moskitiery? Szukam czegoś solidnego i dobrze wykonanego żeby nie zerwał tego wiatr i posłużyło mi kilka sezonów. Bardzo proszę o wypowiedzi i z góry dziękuję za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2016, 05:00 PM
patrzyłeś może na sklep Moreno? Jeśli nie to proszę: http://moreno.zaluzje-warszawa.eu/moskitiery . Brałam u nich siatki na okna i drzwi balkonowe i jestem bardzo zadowolona, bo są na tyle grube że nie szarpie ich wiatr, a jednocześnie w ogóle nie zasłaniają swiatla i nie przeszkadzaja w obserwowaniu tego co sie dzieje za oknem. Pozdrawiam.
04-08-2016, 05:46 PM
Również polecam ten sklep bo mają bardzo dobre ceny i wyroby dobrej jakości. Poza tym działają na rynku od wielu lat i nie spotkałem się ze złymi opiniami na ich temat.
04-08-2016, 07:01 PM
witam, moja znajoma mówiła mi że mają bardzo wytrzymałe i w dobrych cenach rolety z materiału na okna, ale nie mogłam znaleźc ich strony internetowej, chyba juz jestem na to za stara Wink. W każdym czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć i pomóc mi ostatecznie się zdecydować?
04-08-2016, 08:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-09-2017 11:25 PM przez niechorze.)
Bardzo dobry sklep, w którym chyba wszyscy moi znajomi coś zamawiali. Osobiście bardziej od rolet preferuję plisowane żaluzje bo można je świetnie dostosować do różnych powierzchni, można o nich poczytać i zobaczyć tutaj moreno.zaluzje-warszawa.eu to jednak cały czas pozostaje kwestią gustu, a co do sklepu to mają u mnie dużego plusa za jakość, ceny i darmowy montaż, który nie tylko jest na rękę samotnym kobietom ale nawet zapracowanym małżeństwom.
04-08-2016, 09:30 PM
O takie informacje mi chodziło. Złożyłam zamówienie, teraz pozostaje tylko poczekać na odpowiedź Smile. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc. Wszystkiego dobrego.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS