Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie kupię ładne sukienki ciążowe w internecie?

08-22-2016, 09:23 AM
Hejka dziewczyny. Powoli zaczynam się robić okrągła i szukam jakiś ładnych i przewiewnych sukienek w internecie. Nie mam czasu chodzić po sklepach więc może uda mi się coś kupić z dostawą do domu? Proszę o jakieś namiary.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 10:54 AM
Jak wejdziesz na allegro i wpiszesz to co tutaj w temacie to jestem pewna że nie będziesz wiedziała na co się zdecydować Wink Polecam tylko omijać szerokim łukiem wszystkich sprzedawców oferujących towary z chin, nie ma to nic wspólnego z odzieżą ciążową Tongue
08-22-2016, 12:59 PM
Wysyłam w prywatnej wiadomości ofertę. Mam swój sklep internetowy z takimi rzeczami i jeżeli jesteś zainteresowana to możemy śmiało zrobić jakiś dodatkowy rabat Smile Zobacz sobie zdjęcia i daj mi znać, może coś się spodoba Wink
08-22-2016, 02:18 PM
Jak interesujesz się sukienkami ciążowymi to chyba najlepiej będzie zobaczyć ofertę firmy Moromu. Sklep ma bardzo bogatą ofertę i łatwo znaleźć tam coś w przystępnej cenie i fajnym kroju. Sama miałam sporo rzeczy z tego sklepu i byłam bardzo zadowolona z jakości.
08-22-2016, 03:45 PM
Również tam zamawiałam. Znajoma dała mi namiary na nich bo mówiła że kupiła tam sporo rzeczy w dobrej cenie. Słyszałam dużo dobrych opinii na ich temat i tak jakoś wyszło że mam ich rzeczy u siebie Tongue
08-22-2016, 04:12 PM
Super dziewczyny, cieszę się bardzo że udało mi się dostać jakieś informacje. Znalazłam kilka stron sama ale nie ma to jak sprawdzone źródło Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS