Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie w Krakowie wynajmę auto zastępcze?

10-17-2016, 10:28 AM
Witam wszystkich! Czy ktoś mógłby mi napisać gdzie w Krakowie wynajmę auto zastępcze? Zależy mi na czymś zadbanym, bezpiecznym i niezawodnym bo do pracy mam kawałek a nie chciałabym żeby spotkała mnie jakaś niespodzianka po drodze, tym bardziej ze nie wiem kiedy moje auto zostanie naprawione. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-17-2016, 11:17 AM
Można porządne i niedrogie samochody wypożyczyć w Rent Kraków. Jest to jedna z najlepszych wypożyczalni w tym mieście z bardzo dużym wyborem aut róznego typu i dobrymi cenami. Kilka razy miałem okazje skorzystać z ich usług i cieszesie ze tak zdecydowałem bo jazda takimi autami to czysta przyjemność. Mam nadzieję że te informacje pomogą.
10-17-2016, 12:42 PM
Oczywiście, dziękuję ze odpisałeś. Znalazłam ich stronkę i kilka wpisów na różnych forach odnośnie samochodów, cen i całokształtu oferty. Nie spotkałam się z negatywnymi opiniami wiec na pewno sie zdecyduje. Dziękuję Smile
10-17-2016, 01:51 PM
Hej! Zimą miałam zdarzenie na drodze bo śmieciarka wjechała mi w tył. Na szczęście szybko nie jechała i nic powaznego się nie stało ale samochód stał w warsztacie bardzo długo. Znajomy załatwił mi pojazd zastępczy z wypożyczalni o której pisał kolega. Mogę tylko polecić bo wszystko było w porządku, wybrałam sobie nieduże autko, bardzo oszczędne, aż się nie chciało do swojego wracać Tongue, pzdr.
10-17-2016, 04:08 PM
Wiem jakie to uczucie Big Grin. Najważniejsze że nic Ci się nie stało bo na drodze nigdy nic nie wiadomo.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS