Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Identyfikatory w profesjonalnej oprawie graficznej - u kogo zamówić?

02-06-2017, 11:06 AM
Witajcie, Szanowni Forumowicze. Mam ten zaszczyt i zostałam w tym roku włączona do grona osób odpowiedzialnych za organizację targów pracy. Wraz z resztą pomyśleliśmy sobie, że wypadałoby zadbać o jakieś identyfikatory. Chodzi o to, żeby były profesjonalne i wyróżniające się (pozostali uczestnicy też będą mieli swoje plakietki, a my chcielibyśmy się wyróżnić - to ułatwi sporo spraw). Będzie ktoś tak miły i doradzi jakąś firmę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2017, 12:28 PM
Dzień dobry! To może wprowadźcie rozgraniczenie, że wystawców obowiązują plakietki, a Was smyczki. Kilka razy widziałem taki pomysł i zawsze się sprawdzał.
02-06-2017, 02:04 PM
Pomysł ciekawy, ale do targów nie zostało już wiele czasu i nie chcemy teraz żadnych zmian wprowadzać. Dziękuję!
02-06-2017, 03:06 PM
W takim razie ja polecę ich: https://www.eurograver.com/produkt/identyfikatory/. Szczególnie polecam oferowane przez nich identyfikatory grawerowane. Takich na pewno żaden wystawca na targi nie przygotuje. Wyróżnicie się, a i zostaną na następne lata, jeśli skład organizatorów się nie zmieni. Wink
02-06-2017, 05:17 PM
Też polecam identyfikatory aluminiowe lub metalowe. To niby taki detal, ale podkreśli Wasze zaangażowanie. Wbrew pozorom ludzie zwracają uwagę na takie rzeczy.
02-06-2017, 07:58 PM
Bardzo Wam dziękuję. To chyba rzeczywiście będzie najlepsza opcja. Oby tylko środków starczyło. Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS