Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak wydłużyć członka bezpiecznie i trwale?

09-19-2017, 06:31 AM
Cześć wszystkim. Czy ktos korzystal z jakiejs metody na wydluzenie penisa i moglby cos na ten temat napisać? Przede wszystkim chciałbym się dowiedzieć czy to bezpieczne i czy efekt utrzymuje się długo czy za jakis czas trzeba wszystko ponawiać? Będę wdzieczny za odpowiedzi, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-19-2017, 08:59 AM
Nie słyszałam jeszcze o bezpiecznym sposobie na powiekszenie penisa. Wiekszosc takich srodków czy urzadzen to tylko wyludzacze kasy. Osobiscie jestem zdania ze kazdy z nas powinien zaakceptować siebie takim jakim jest. Nikt nie jest idealny a z resztą kto powiedział że ciało ludzkie musi wyglądać tak i tak?
09-19-2017, 11:29 AM
Są pewne standardy estetyki które sprawiaja ze pewne rzeczy podobaja się nam bardziej a inne mniej. Nie wszystkim rzecz jasna ale wiekszosci. To samo tyczy się nas samych. Podązamy za modą, kupujemy rózne dodatki jak samochody i telefony zeby wpisać się w pewien schemat. Pytanie jak wydłużyć członka jest najzwyczajniej zrozumiałe. Odsyłam w tym celu do specjalistycznych artykułów bo jest dużo sprawdzonych metod i środków, wystarczy tylko chcieć - http://penilarge.eu/jak-wydluzyc-penisa/. Pozdrwiam.
09-19-2017, 11:48 AM
Bardzo ładnie to wszystko opisujesz ale mogę z tym się zgodzić tylko do pewnego momentu - tego w którym nie ryzykujemy swoim zdrowiem albo uszkodzeniem ciała, a tak może być w przypadku takich srodków.
09-19-2017, 12:41 PM
Raz piszesz że wszystkie środki działają na zasadzie wyłudzenia pieniedzy czyli że nie działają wcale, a później że są tak silne że mogą zaszkodzić, zdecyduj się wreszcie Smile. A ja napiszę znowu że to jest tak jak z każdym innym problemem. Są leki bezpieczne i przetestowane, są i takie które mogą zaszkodzić. Może sama wejdź na penilarge.eu i poczytaj co piszą lekarze zanim mi odpiszesz Smile
09-19-2017, 12:58 PM
Mam po prostu swoje zdanie w tej kwestii swoje zdanie i nie zmienią go żadne artykuły.
09-19-2017, 03:25 PM
Ok, to się chwali że bronisz swojego punktu widzenia ale najpierw trzeba zasięgnąć informacji a potem próbować pomagać innym, szczególnie na forach gdzie reprezentuje nas tylko ciąg znaków i wszyscy mozemy wydawac sie równie wiarygodni.
09-19-2017, 06:06 PM
Trochę zbaczamy na inne tory wiec dla bezpieczenstwa zamkne temat ale dziękuję za polecenie strony bo faktycznie jest pomocna.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS