Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki prezent dla dziecka?

05-12-2016, 09:07 AM
Cześć! Słuchajcie, mój młodszy syn kończy 10 lat. Zawsze lubił składać klocki, ale ma ich tyle, że nie wiem, czy nie ma jaiegoś egzemplarza, który by ominął w sklepie. Dlatego też szukam jakiegoś innego rodzaju prezentu, a który może mu choć trochę zastąpić te klocki. Co polecacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2016, 10:00 AM
Ja klasycznie polecam modele do sklejania. To doskonały sposób na to, by spędzić dłuuugie godziny na, jak dla mnie świetnej zabawie, a później ładnie ozdobić swój pokój. A wiadomo… dzieciaki też lubią takie rzeczy Smile
05-12-2016, 11:34 AM
Powiem szczerze, że nawet o tym zapomniałem… a pytanie, gdziez najdę takie modele, które będą opdowiednie dla niego?
05-12-2016, 01:18 PM
W sklepie modelarskim jakimś dobrym Smile
05-12-2016, 02:49 PM
A uściślając, na przykład tutaj znajdziesz fajne modele firmy Trumpeter: http://agtom.eu/1087_trumpeter. Myslę, że jak na start, to modele tej marki będą dla niego idealne. A co w ogóle lubi? Ma jakieś ulubione pojazdy?
05-12-2016, 04:10 PM
Ano… lubi samoloty Smile
05-12-2016, 05:17 PM
To sobie przejrzyj tutaj http://agtom.eu/35-samoloty. W tym sklepie masz mniej i bardziej skomplikowane modele samolotów do klejenia. Myślę, że na początek najlepsze by były myśliwce z okresu II wojny światowej. A i pamiętaj, by kupić klej, pędzelki i farbki Smile
05-12-2016, 07:57 PM
Acha… czyli nie dołączają rozumiem? Będę to mieć na uwadze Smile W każdym razie dzięki Wam obojgu za pomysł i pomoc Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS