Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki prezent polecacie na święta?

02-29-2016, 04:46 AM
Czesc. Zbliżają się swieta, a ja jak co roku mam niemaly problem z wyborem prezentow dla bliskich. Z kobietami jest nieco latwiej, ale z zakupem prezentu dla faceta zawsze mam mega problem. Możecie coś podpowiedzieć i podzieli się kilkoma swoimi pomyslami? Będzie bardzo wdzieczny za wskazowki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-29-2016, 06:56 AM
Doskonale Cie rozumiem, bo sama mam prblem przed świetami, urodzinami i innymi okazjami. Sama chetnie zapoznam się z sugestiami i przygotuje sobie liste pomyslów na kolejne okazje Smile
02-29-2016, 07:39 AM
Jeśli mowa o prezentach dla kobiet to można wymieniać w nieskończoność: kosmetyki, ubrania, akcesoria, kwiaty, vouchery, książki itp. Zawsze też sprawdza się biżuteria. Sama ostatnio dostałam coś takiego jak w tym sklepie http://www.jademi.pl/12-bizuteria-srebrna i bardzo się ucieszyłąm z tego prezentu. Mam nadzieje, że w tym roku dostane coś równie fajnego Smile
02-29-2016, 08:34 AM
Dobra, pomysły ciekawe. A co w przypadku prezentow dla facetów.
02-29-2016, 11:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2016 06:20 PM przez niechorze.)
Można iść tropem zainteresowań, co zawsze jest bezpieczne, lub wybrac coś uniwersalnego na przykład klasyczny zegarek dla mężczyzny firmy Adriatica. Ponadczasowy, funkcjonalny i przydatny każdemu facetowi prezent - http://www.jademi.pl/38-meskie. Może być też woda po goleniu, elektryczna maszynka, jakis elektroniczny gadżet…
02-29-2016, 12:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2016 06:21 PM przez niechorze.)
W sumie podoba mi się pomysł zegarka. Sam na to nie wpadłem wczesniej. Myślisz, ze Adriatica to dobry producent? Nigdy nie miałem ich zegarka, ale trafilem na kilka reklam o treści zegarek Adriatica sklep internetowy i znalazłem parę naprawdę ciekawych modeli na http://www.jademi.pl/17-adriatica - co myślicie.
02-29-2016, 03:21 PM
Możesz się decydowac na zakup bez wahania. Mam kilka zegarków tej firmy i sprawują się doskonale. Myśle, że na tej półce cenowej nie znajdziesz niczego lepszego. Sam oszczędzam teraz na coś o klasę wyższego, ale jeśli chcesz dobrego zegarka w dobrej cenie, to Adriatica będzie najlepsza.
02-29-2016, 05:19 PM
Mój facet też ma zegarek adriatica, dlatego własnie o tej firmie wspomniałam.
02-29-2016, 06:58 PM
W takim razie się nie zastanawiam dłużej, tylko zamawiam. Jak coś to będę Was szukał na forum Smile Dzieki za pomoc. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS