Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaki sprawdzony system prowadnic do szuflad polecacie? Zależy mi na czymś płynnym i cichym.

12-05-2017, 07:29 AM
Jaki sprawdzony system prowadnic do szuflad polecacie? Zależy mi na czymś płynnym i cichym.
Posiadam w domu szuflady które są na prowadnicach z rolkami. Strasznie mnie to denerwuje i chciała bym to zmienić. Jakie prowadnice najlepiej wybrać żeby szuflady ładnie i płynne się wysuwały, przy tym były ciche i nie można było nimi trzaskać? Co polecacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2017, 08:37 AM
Wydaje mi się że jeżeli przesiądziesz się na jakiekolwiek prowadnice z systemem kulkowym to będzie dla ciebie ogromna różnica. Mam u siebie prowadnice firmy Blum i mogę powiedzieć że nie zamienił bym tego na żadne inne bo jestem niesamowicie zadowolony.
12-05-2017, 11:09 AM
Jeżeli chodzi o to co kolega wyżej napisał, i tą firmę, to polecam zajrzeć na stronę ksieciunio.pl. Mi osobiście bardzo do gustu przypadły prowadnice amix które mają ten system push-open dla szuflad bez uchwytów. Chociaż jeżeli masz już uchwyty to musiała byś wymieniać fronty żeby to estetycznie wyglądało.
12-05-2017, 11:47 AM
Problem w tym że na razie nie mam takich funduszy żeby wymieniać fronty. Raczej myślę o tym żeby kupić same prowadnice a jak będę zmieniać kuchnię to je wykorzystać. Póki co zbieram na kuchnię pod wymiar ale jeszcze trochę mi brakuje Wink
12-05-2017, 12:02 PM
W takim razie tutaj na stronie https://www.ksieciunio.pl/Prowadnice-c17 znajdziesz prowadnice szuflad z uchwytami. Masz różne opcje do wyboru, takie gdzie jest dociąganie szafek, hamulec który zapobiegania zbyt szybkiemu wsuwaniu oraz wiele więcej. Wszystko zależy jaki budżet chcesz na to przeznaczyć Smile
12-05-2017, 01:33 PM
Teraz praktycznie wszystkie prowadnice są robione tak że są bardzo ciche i płynne. Tak jak koleżanka wyżej napisała, kwestia ceny i tego jakie dodatkowe bajery chcesz mieć. Sporo też zależy od ceny ale akurat na tym bym nie oszczędzał bo lepiej dołożyć trochę ale mieć coś co posłuży przez lata Wink
12-05-2017, 02:51 PM
Chyba najłatwiej będzie jak po prostu popatrzę na tej stronie co jest w ofercie i ewentualnie będę pytać o konkretne modele. Chciała bym mieć taki system dociągania szuflad wraz z hamulcem ale kompletnie nie wiem jaka jest cena takich prowadnic.
12-05-2017, 05:50 PM
Takie dobrej jakości są w granicach kilkudziesięciu złotych za parę także wielkiej tragedii nie ma. Zależy też ile masz tych szuflad, bo może się okazać że łącznie będzie to całkiem sporo Tongue
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS