Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie drzwi i okna polecacie do domu?

01-20-2016, 05:07 PM
Hejka. Szukam aktualnie drzwi wejściowych, okien i bramy do garaz. Chciałabym znaleźć firmę z okolic Wrocławia, która posiada szeroką ofertę, oferuje ysoką jakośc oraz w miarę przystępne ceny. Chcialabym, żeby wszystko do siebie idealnie pasowałe stylem i kolorem, dlatego zależy mi na firmie, która ma w ofercie wszystkie potrzebne mi elementy – okna, drzwi i bramy. Polecicie coś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-20-2016, 06:44 PM
Ja nie mieszkam w tym regionie, dlatego nie polece konkretnego podmiotu. Możesz jednak sprawdzic w sieci, jakie firmy czy producenci działają w okolicach Wrocka i wybrać jedną z nich. Propouje sugerowac się przykładami realizacji, bo po nich można wywnioskowac oferowana jakość. Kierowanie się przy wyborze cena rzadko prowadzi do dobrego wyboru. Niestety bolesnie się o tym przekonałem już kilka razy.
01-20-2016, 07:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-24-2017 09:25 PM przez niechorze.)
A kojarzysz może firmę, u mnie robili brame garazową, ale z tego co się orientuje posiadają w ofercie również drzwi i okna. Proponuje sie z nimi skontktowac i podpytac co i jak.
01-20-2016, 09:40 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-24-2017 09:24 PM przez niechorze.)
Tak, trfilam na strone na jednym z konkurencyjnych forów i póki co firma ta jest liderem. Chciałam ją tu skonfrontować z innymi podmotami, ale chyba nie doczekam się żadnych rekomendacji Smile
01-21-2016, 12:37 AM
Mieszkam pod Wrocławiem i też korzystałem z oferty podmiotu. Robili u mnie bramy wjazdowe do garażu i wyszło naprawdę super. W kwestii okien i drzwi nie mogę się wypowiedzieć, bo nie miałem okazji tego sprawdzic. Sądze jednak, że jakość musi być podobna .
01-21-2016, 12:47 AM
Bardzo mi pomogliście. Chyba nie mam co szukac dalej! Dzieki i do usłyszenia.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS