Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie komputery dla firmy polecacie?

06-20-2016, 08:20 AM
Moi drodzy czy moglibyście mi doradzić jakie komputery kupić do biura podróży? Zależy mi na prostym i niezawodnym sprzęcie, który działa szybko nie przegrzewa się i pozwala na wydruki biletów w bardzo dobrej jakości. Liczę na poważne potraktowanie tematu i szybką pomoc Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-20-2016, 09:14 AM
Temat rzeka koleżanko. Polecam skorzystać z niedrogich usług informatycznych dla przedsiębiorstw jeśli jeszcze z nikim nie współpracujesz. Taka firma nie tylko doradzi Ci sprzęt który najbardziej będzie odpowiadał potrzebom ale także pomoże podczas problemów ze sprzętem czy siecią. Zgaduję ze jak pojawia sie problem to masz kilka numerów do informatyków którzy przychodzą i starają się pomóc?
06-20-2016, 11:46 AM
No tak. Zaciekawiło mnie to o czym mówisz, mógłbyś kogoś polecić?
06-20-2016, 02:17 PM
Bardzo profesjonalny i uczciwy serwis komputerowy z dojazdem do klienta w Warszawie ma firma bezpiecznylapek.pl. Firma mojej siostry, a nawet o wiele większa w której pracuję, korzystają z ich usług na stałe. Sam prywatnie kilka razy potrzebowałem odzyskania danych i mogę tylko polecić bo są szybcy i odpowiedzialni. Pozdrawiam serdecznie.
06-20-2016, 03:11 PM
Drogie jest takie odzyskiwanie danych? Mam uszkodzony dysk twardy z którego chciałbym co nieco wyciągnąć.
06-20-2016, 03:28 PM
Bardzo dziękuję za pomoc, udało mi się skontaktować z firmą i ustalić kilka ważnych rzeczy więc mam nadzieje ze ewnetualnawpsolpracabedzieprzebiegala tak rzeczowo i kulturalnie jak nasza rozmowa telefoniczna Smile
06-20-2016, 06:05 PM
Wiesz co stary, za odzyskanie utraconych plików z laptopa tak naprawdę dałem śmieszne pieniądze. Z tym, że też ten mój dysk był zintegrowany, więc sprawa pewnienieco cięzsza była dla nich. Jak to dysk, to myśle, ze nie zaplacisz wcale dużo Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS