Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie rozmiary butów oferuje sklep Nike?

06-17-2019, 07:47 AM
Czy któraś z mam może mi pomóc. Szukam butów dla mojej córki, której zachciało się pograć w piłkę w klubie szkolnym, ale nie mam gdzie kupić jej butów. Brakuje rozmiarów, dajcie może jakiś ciekawy namiar.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-17-2019, 09:34 AM
Dziewczyna i piłka nożna to dość niespodziewane połączenie. Ale ja polecam sklep CTX Sport, tam masz praktycznie wszystko.
06-17-2019, 12:09 PM
Zgadzam się z koleżanką...Wystarczy, że wejdziesz na https://ctxsport.com/sklep/nike/ i zobaczysz jak wielki jest tam wybór i dla dziewczyn i dla chłopców w każdym wieku. Ja sklep Nike znam już od wielu lat i w każdym sezonie kupuje obuwie dla moich dzieci.
06-17-2019, 03:01 PM
Ktoś się tu dziwił, że dziewczyna i piłka do rzadkie połączenie. Kochani coraz więcej dziewczyn chce grać w piłkę zarówno amatorsko, jak i w klubach.
06-17-2019, 04:02 PM
Sklep jest faktycznie bardzo fajny. Dostępna jest tam pełna rozmiarówka Nike, która faktycznie matakie wymiary, jak podają tableki. Rozmiarówka Nike dotyczy zarówno kobiet i mężczyzn oraz dzieci. W Każdym przypadku rozmiary są bardzo dokładne, o czym sam się przekonałem jak swego czasu złożyłem zamówienie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS