Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kierunek wakacji – Malta czy Gruzja?

12-13-2016, 01:42 PM
Witajcie. Mam wielki problem i dylemat, który dotyczy wakacji rodzinnych. Nie możemy z żoną się zdecydować, który kierunek obrać. Tak naprawdę, ona bardziej chce wycieczkę na Maltę, ponieważ jest to piękna wyspa, która daje możliwość poopalania się i zwiedzenia przepięknych miejsc. Natomiast ja wolałbym Gruzję, najlepiej taką wycieczkę objazdową. Czy ktoś z Was był tu i tu i mógłby dla nas porównać te dwie opcje wakacyjne?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-13-2016, 03:35 PM
Witaj. Wiadomo, że żona będzie kierować się odpoczynkiem i możliwością plażowania w pięknym miejscu. Ale na Malcie zdecydowanie nie można się nudzić! Jeżeli nie chcesz cały dzień spędzić na plaży idź np. na kurs nurkowania lub kitesurfingu – dobra zabawa gwarantowana!
12-13-2016, 04:21 PM
Witaj. Byłam na wakacjach zarówno w Gruzji, jak i na Malcie. Muszę przyznać, że tu i tu mi się bardzo podobało i ciężko tak naprawdę wybrać faworyta. Jeżeli chodzi o Maltę to wiadomo, że tam bardzo odpoczęłam, wróciłam bardzo opalona i mega przeszczęśliwa. Natomiast w Gruzji byłam na wycieczce objazdowej z biurem podróży. Ich dokładną ofertę znajdziesz tutaj: http://www.misjatravel.pl/wycieczki-55, gdzie opisują dokładnie każdy dzień podróży. Także bardzo miło wspominam te wakacje, piękne krajobrazy i odkrywanie nowego świata.
12-13-2016, 04:35 PM
Cześć. Zgodzę się z moją poprzedniczką. Gruzja to jakby jeszcze taki nie odkryty przez nas kraj i warto go zwiedzić z wielu powodów. Przepiękne miasta i miasteczka, gdzie widoki zapierają dech w piersi.
12-13-2016, 05:40 PM
Hej! Faktycznie, Gruzja jest przepięknym krajem. Warto odwiedzić takie miasta jak Tbilisi, Batumi i Kutaisi. Nie można także zapomnieć o górach Kaukaz czy Gruzińskiej Drodze Wojennej.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS