Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kolorowe okna, gdzie takie można dostać?

08-23-2016, 01:42 PM
Witam, chciałbym okna w dość nietypowych kolorach, czerwonych i żółtych może też niebieskich, ale to muszę przemyśleć. Powiem szczerze, ze jeszcze takich nie widziałem i zastanawiam się czy jest to w ogóle możliwe. Gdzie mógłbym takie kupić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-23-2016, 02:17 PM
Z tego co wiem w Szczecinie produkują okna w różnych kolorach. Właściwie w każdym możliwym. Myślę, że znajdziesz odcień który cię interesuje. Ja kiedyś barłem różowe, więc kolor w ogóle wydawał się nietypoy. Jak się okazało takie też można kupić.
08-23-2016, 02:33 PM
Spoko, też takie brałam i ceny okien w nietypowych kolorach nie są nic wyższe. Nie musisz się obawiać o koszty. A wyglądają tak stylowo. To mi się podoba we wspólczesnej architekturez, ze można zrobić wszystko o czym się zamarzy. Nie wiem jak to jest z nietypowymi kształtami, a w sumie bym kupiła takie okno w kształcie rombu na przykład.
08-23-2016, 03:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2017 12:18 AM przez niechorze.)
Takie okna na specjalny wymiar możesz zamówić tutaj producentokien.eu/okna-na-wymiar/. Ceny raczej cię nie zrujnują, więc jeśli marzyłaś o czymś takim, to się nie wahaj. W dzisiejszych czasach nie ma rzeczy niemożliwych.
08-23-2016, 05:18 PM
Dzięki za linka.
08-23-2016, 06:52 PM
Nie ma sprawy.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS