Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kompleks męskości – jak sobie z tym radzicie?

04-01-2016, 11:34 AM
Ponoć wielu facetów ma kompleks związany z tym co w spodniach. Jak sobie z tym radzicie??? kobieta niby mówi, że jest ok, ale jakoś nie umiem w to uwierzyć :/ Może skorzystać z naturalnych kremów powiększających przyrodzenie, co? Sam nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-01-2016, 01:03 PM
nie beczymy, jak kobieta mówi, że jest ok to jest ok, naprawdę Big Grin jeśli jesteś dobry w te klocki to rozmiar nie ma większego znaczenia, zapamiętajcie sobie to w ogóle raz na zawsze faceci!!
04-01-2016, 03:45 PM
no może i tak…a tak przy okazji, możesz powiedzieć jaki wibrator warto kupić kobiecie? Chcę zrobić swojej taką malutką niespodziankę.
04-01-2016, 06:25 PM
DUŻY!! Big Grin
04-01-2016, 07:19 PM
Duży nie duży, ważne żeby był fajny, według mnie najlepsze sa te mitacje prawdziwego penisa, takie różne kołki średnio ciekawe, ale to moja opinia, każda kobieta pewnie lubi coś innego, ale założę się, że co byś nie kupił to będzie pozytywnie zaskoczona. Zobacz sobie na swiaterosa.pl bo sporo takich rzeczy mają.
04-01-2016, 08:05 PM
Ja z takich miękkich kulek gejszy byłam bardzo zadowolona, więc może to jest dobry pomysł Wink Nie zawsze wibrator musi być najbardziej oczywistym wyborem, na rynku jest przecież masa ciekawych gadżetów.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS