Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kto profesjonalnie robi wirtualizację danych w Warszawie?

07-20-2016, 12:18 PM
Chcę, aby w mojej firmie też dane były zwirtualizowane. Widzę, że to ma potencjał i chcę to wykorzystać u siebie. Czy znacie jaką firme, która profesjonalnie robi wirtualizację danych w Warszawie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2016, 01:52 PM
Ty też chcesz w chmurze trzymać dane. Smile Zrobiłem to niedawno i póki co nie ma na co narzekać.
07-20-2016, 02:17 PM
Wiem, że http://www.indata-solutions.pl/ robią wirtualizację danych. Mają do tego Office 365. Zawsze to efektywniejsza praca, sprawniejszy zespół. A efekty same się pojawiają, aż miło patrzeć.
07-20-2016, 04:11 PM
Teraz wirtualizacja danych i oprogramowanie dla firm są bardzo popularne, wiec na pewno znajdziesz firmę IT, która zrobi ci to tak jak należy. W necie znajdziesz firmowe strony, wiec od razu porównaj cenowo. A wirtualizację danych to lepiej przeprowadzać niż nie, bo to zawsze poprawia pracę w firmie. Niby małe nic, ale jednak.
07-20-2016, 06:43 PM
Wiesz, tak naprawdę to dane w chmurze są dobrą opcją, jak masz naprawde duzo danych. Bo inaczej to trudno czasem się polapac, co gdzie jest. Teraz tez dobra opcja jest kolokacja serwerów ponieważ umieszcza się serwer w centrum danych i jest caly czas pod kontrolą 24/7. I od razu są wyłapywane jakiekolwiek błedy, wieć to jest duże udogodnienie. No i bezpieczeństwo jest.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS