Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kto tworzy filmy korporacyjne w Warszawie?

04-25-2017, 09:03 AM
Hej, niedługo nasza firma wybiera się na targi, na których będą mogły zaprezentować się firmy z całego województwa. Szef sam wybrał mnie na swoją prawą rękę i mam wyjść z propozycjami, jak możemy robić dobre wrażenie na tym wydarzeniu, które zbliża się już dużymi krokami. Pomyślałem o zamówieniu krótkiego filmu, który pokrótce przedstawi naszą działalność. Najlepiej, aby trwał on około 2-3 minut, bo ludziom ciężko jest się skupić dłużej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-25-2017, 10:31 AM
Masz już pomysł, co zawrzesz w takim filmie?
04-25-2017, 12:34 PM
Szukam firmy, która sama wyjdzie z pomysłem. Znajdę taką? Jednak przede wszystkim zależy mi, aby pokazać naszą firmę „od kuchni”. Jakąś krótką historię przedstawiającą, jak doszliśmy do tego sukcesu, jak powstają nasze produkty i tak dalej.
04-25-2017, 01:57 PM
Jeśli chodzi o filmy korporacyjne Warszawa zapewni Ci naprawdę profesjonalne materiały. Aby przekonać się, co zawiera taki film, wejdź na stronę: http://woodpeckermp.pl/filmy-korporacyjne/. Standardowo film korporacyjny zawiera właśnie historię przedsiębiorstwa, informacje o certyfikatach, osiągnięciach, o produktach i usługach.
04-25-2017, 03:22 PM
Ktoś z Was korzystał z usług tej firmy? Byliście zadowoleni z montażu?
04-25-2017, 04:50 PM
Montaż jest bardzo profesjonalny i przemyślany. Zresztą na stronie, którą podałem, znajdziesz przykładowy film korporacyjny. Myślę, że tą drogą można przekonać się, czy sposób realizacji filmu dla korporacji odpowiada naszym oczekiwaniom. Ja uważam, że jest to oferta, którą szkoda byłoby przegapić. Przedsiębiorstwo prezentujące się za pomocą takiego filmu, na pewno zyska zaufanie potencjalnych klientów.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS