Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kto wykona animację komputerową ?

12-29-2015, 07:01 PM
Potrzebuję kogoś kto dla mnie wykona animacje komputerowe oczywiście odpłatnie. Zależy mi na tym aby ta animacja została wykonana szybko i profesjonalnie. Więc miło by było jakby ktoś z doświadczeniem do mnie się odezwał i pokazał swoje portfolio.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-29-2015, 08:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2018 06:59 PM przez niechorze.)
Jeżeli Ci naprawdę zależy na tym aby to było wykonane profesjonalne sprawdź więc ofertę firmy altariastudio.com/ oni specjalizują się właśnie w tego typu rzeczach o których piszesz oraz możesz na ich stronie przejrzeć od razu portfolio i zobaczyć czy ich wizje tobie odpowiadają. Pozdro.
12-29-2015, 11:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2018 06:59 PM przez niechorze.)
Faktycznie mają bardzo fają ofertę szczególnie spodobało mi się altariastudio.com/oferta/wizualizacje-wnetrz-i-architektoniczne i chyba będę musiał do nich się odezwać i wypytać o interesujące mnie szczegóły.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS