Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Który kaseton reklamowy jest najlepszy?

05-15-2017, 03:00 PM
Możecie doradzić, który rodzaj kasetonu podświetlanego będzie najlepszy dla cukierni? Do wyboru mam kaseton w ramie aluminiowej z frontem z pleksi, kaseton z dibondu i kaseton z frontem winylowym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-15-2017, 04:32 PM
A co to jest ten dibond?
05-15-2017, 05:14 PM
To jest bardzo plastyczny i jednoczesnie niezwykle trwały materiał. Kaseton reklamowy wykonany z takiego materiału może mieć nietypowe kształty, nie musi być prostokątny czy owalny, ale może być jakos ciekawie uformowany. Ogólnie tego typu kasetony są najdrozsze. Najtańsze są chyba te podstawowe, z frontem z pleksi. One są też najczęsciej wybierane przez firmy. Tutaj http://produktyreklamowe.com.pl/pl/conte...-reklamowe znajdziesz wiecej informacji na temat różnych typów podświetlanych kasetonów.
05-15-2017, 07:00 PM
Też nie wiedziałam co to jest ten kaseton z dibonduWink Dzięki za wyjaśnienie. Jednym słowem polecasz ten pierwszy typ?
05-15-2017, 08:53 PM
Nic nie polecam, bo to rzecz gustu. Najlepiej po prostu skontaktuj się z firmą, która robi takie kasetony i oni ci podpowiedzą, co w twoim przypadku bedzie najlepsze. W tym serwisie http://produktyreklamowe.com.pl/ znajdziesz też inne rodzaje reklam podswietlanych. Może co innego przypadnie ci do gustu. Może wystarczy podswietlany szyld, a może bardziej spodobają Ci się podswietlane litery.
05-15-2017, 10:10 PM
Teraz to już mi całkiem namieszałaś w głowie Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS