Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kuchnia w domu.

04-22-2016, 12:08 PM
Kuchnia w domu.
Doczekałam się w końcu momentu, w którym będę miała swoją kuchnię z prawdziwego zdarzenia. Jak myslicie czy dać pod zabudowę cały sprzęt, czy raczej kupić wolnostojące urządzenia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-22-2016, 02:03 PM
Kuchnia w domu.
Co prawda nie przebywam w kuchni przez wiele godzin, ale moja żona zdecydowała się na zabudowę. To świetnie wygląda i mimo, że początkowo nie miałem zdania na ten temat, to teraz widzę, że ta decyzja bardzo była trafna.
04-22-2016, 03:07 PM
Kuchnia w domu.
Od tego trzeba zacząć projektowanie kuchni Poznań ma wiele sklepów, gdzie kupisz sprzęty do zabudowy. Sama się zdecydowałam na tego rodzaju rozwiązanie i cieszę się, że tak to właśnie wyszło.
04-22-2016, 04:43 PM
Kuchnia w domu.
Oprócz sprzętu musisz też wybrać płyty meblowe Poznań notuje bardzo duży obrót w tym zakresie, bo ludzie wybierają często kuchnie pod zabudowę. Wszystko przez jej funkcjonalność. Można dużo więcej w nich zrobić i wykorzystać lepiej miejsce jakie mamy do dyspozycji.
04-22-2016, 05:26 PM
Kuchnia w domu.
Jeśli nie możecie się jeszcze zdecydować co wybrać i jak to ma wyglądać to polecam zajrzeć na stronę http://www.sassc.com.pl/, gdzie są zaprezentowane najnowsze rozwiązania w kwestiach zbudów wnętrz. Ja z tego skorzystałam, kiedy ogarnęła mnie \pustka przy projektowaniu.
04-22-2016, 07:50 PM
Kuchnia w domu.
U mnie projektem zajmował się projektant, więc to on się musiał męczyć.
04-22-2016, 08:58 PM
Kuchnia w domu.
Zbudowa i tylko zabudowa. Żadne inne nie wchodzą w grę. To najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS