Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Maszyna do lakierownia – pilnie kupię!

03-13-2017, 11:22 AM
Witam. Moja firma bardzo prężnie się rozwija i ciągle poszerza swoje usługi. Chce teraz zainwestować w dobrą maszynę do lakierowania, żeby móc wprowadzić tego typu usługi u siebie. Nie wiem jednak co tak naprawdę mógłbym kupić.. tzn. nie mogę się zdecydować na jedną firmę i jeden określony sprzęt. Na pewno miło byłoby się skonsultować z kimś.. i uznałem, że napiszę ten wątek na forum i być może ktoś z was będzie potrafił mi coś doradzić? Jakąś dobrą maszynę do lakierowania, u kogo zamówić, która firma jest w tym bardzo dobra itp. będę wdzięczny za każdy post na ten temat.. z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2017, 01:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017 11:27 PM przez niechorze.)
jeśli miałbym ci polecić miejsce, gdzie kupisz maszynę do lakierowania to z całą pewnością jest to mtm-maszyny.pl/pl/33-lakiernicze Wink naprawdę jest to bardzo dobra firma Wink nie dość, że możesz kupić tam absolutną czołówkę i zdecydowanie górną półkę jeśli chodzi o maszyny lakiernicze, to jeszcze mają tam naprawdę super ceny sprzętów Wink zdecydowanie bardzo polecam, bo to wyśmienita firma i jej asortyment jest naprawdę bardzo obszerny.
03-13-2017, 02:56 PM
No niestety, ale jeśli chodzi o takie tematy to nie potrafię w ogóle się wypowiedzieć.. nie moja działka
03-13-2017, 03:06 PM
mój kumpel działa na maszynach do lakierowania i z ciekawości go zapytałem, odwiedziłem tę stronkę co jest podana wyżej i jak chcecie znać jego zdania (EKSPERTA) to faktycznie można tam śmiało kupować. Możliwości techniczne maszyn są naprawdę świetne i tego typu maszynę można wykorzystywać jeszcze potem przez długie, długe lata. Bardzo się opłaca i nie ma się co zastanawiać tylko brać
03-13-2017, 04:18 PM
No proszę… w sumie może wstawiłbym taką maszynę do swojego warsztatu.. hmm.. musze to jednak dobrze przemyśleć bo tego typu sprzęt nie należy do najtańszych, pomyślę o tym jeszcze
03-13-2017, 05:06 PM
Stronka bardzo dobra Wink z taką maszyną do lakierownia to wszystko da radę potem zrobić. Dobry wybór
03-13-2017, 05:44 PM
Ja to kompletnie na technicznych rzeczach się nie znam..
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS