Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Męczące zaparcia

04-27-2016, 02:49 AM
Męczące zaparcia
Witam, mam problem z wypróżnianiem się, meczą mnie takie zaparcia, że kazda wizyta w ubikacji to dla mnie męka. Domyślam się, że sprzyja temu mój tryb pracy (przy komputerze) i pewnie często odżywianie się tzw. byle czym, ale nie ukrywam, że mam już dość. Nie wiem czy leczy się przewlekłe zaparcia, ale jeśli tak, to chętnie przyjmę każdą rade od was w tym temacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-27-2016, 03:48 AM
Męczące zaparcia
Nie mam zielonego pojęcia co się z czymś takim robi… może powinnaś zacząć się wiecej ruszac i zmienić dietę na początek?
04-27-2016, 05:12 AM
Męczące zaparcia
Ja bym jeszcze dorzuciła wizytę u specjalisty. Tu masz np. taki specjalistyczne centrum: proctogin.pl Specjalistyczne, bo zajmują się wlasnie m.in. taki przypadkami jak twój.
04-27-2016, 06:23 AM
Męczące zaparcia
Pewnie obie macie rację…
04-27-2016, 06:44 AM
Męczące zaparcia
Podałaś namiar na klinikę, do której zapisałam się na to: http://www.proctogin.pl/pl/porady/kolonoskopia-badanie/ Akurat tam, bo mnie lekarz zapewniał, ze będzie to bezbolesne badanie. Inaczej nie dałabym się namówić na sprawdzenie moich jelit Wink Mam tylko nadzieje, że nie bedzie to nic nowotworowego, bo niestety w mojej rodzinie sa tendencje do tego…Wydaje mi się, ze to anemia, z którą walcze od kilku miesięcy, ale trzeba być na wszystko przygotowanym…
04-27-2016, 09:19 AM
Męczące zaparcia
Nie zamartwiaj się do przodu!
04-27-2016, 11:37 AM
Męczące zaparcia
Się staram…
04-27-2016, 12:20 PM
Męczące zaparcia
Mnie za to męczy to: http://www.proctogin.pl/pl/porady/przeto...-leczenie/ Przeczytajcie sobie same, bo mi sie już nawet opowiadac o tym nie chce…Goraczka, dreszcze, ropne wydzieliny w stolcu, a człowiek nie wie o co chodzi. A tu potem taka diagnoza. Czekam na usuniecie (to się nazywa drenowanie), na szczęście znieczulą mnie całą, bo pewnie nie chciałabym nawet słuchac co lekarze mówią na ten temat. Mam nadzieje, że operacja się uda, a pacjent przezyje Wink
04-27-2016, 02:24 PM
Męczące zaparcia
następna kracząca, wiecej optymizmu dziewczyny!
04-27-2016, 04:56 PM
Męczące zaparcia
Bo to naprawdę mało przyjemny temat. A po kolonoskopii, która również mam za sobą, może się tylko pojawić jakaś biegunka, ale nie ma co się nią przejmować. Ja tak miałam, a lekarz stwierdził, że to jeden ze skutków tego badania.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS