Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na jakie konto bankowe się zdecydować

04-12-2016, 10:50 AM
Witam. Przejrzałem już mnóstwo ofert banków i dalej nie wiem, na jakie konto warto się zdecydować. Chodzi oczywiście o konto osobiste, koniecznie z dostępem do płatności elektronicznej i internetowej (karta kredytowa oraz przelewy internetowe, mogą też być mobilne). Ktoś coś poleci? Mnie już kompletnie nie działają tak jak powinny umiejętności analityczne po przeczytaniu tylu ofert w tak krótkim czasie…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-12-2016, 12:58 PM
To się prześpij, powinno być lepiej ;P czemu tak ci się spieszy z zakładaniem konta? To w sumie nie jest jakaś wielka filozofia, zawsze można je zamknąć potem.
04-12-2016, 03:03 PM
Z mojej strony mogę polecić stronę darmowekontabankowe24.pl, to bardzo praktyczna porównywarka kont osobistych, gdzie znajdziesz obiektywne zestawienia aktualnych ofert. W tabelkach wszystko jest lepiej widoczne, więc łatwiej ci będzie przeanalizować wady i zalety danych propozycji bankow. Nie musisz dziękować ;P
04-12-2016, 03:31 PM
Aaaaha już rozumiem, to jest taki fajny ranking konta osobiste tam są wykazane w kolejności od najbardziej korzystnego w prowadzeniu do tych najmniej opłacalnych? Czy to jest wszystko aby na pewno niesponsorowane przez dane banki? Nie jestem pewien, czy warto ufać tym zestawieniom.
04-12-2016, 05:47 PM
Ale w jaki sposób ma to być ustawione, skoro te oferty się zgadzają z rzeczywistością? Na stronach poszczególnych banków są identyczne. Po prostu patrzysz obiektywnie na liczby – ile dane usługi w danych bankach kosztują i masz na tacy informację, gdzie warto się przenieść z oszczędnościami.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS