Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najlepszy sklep z wyposażeniem do salonu fryzjerskiego

08-23-2016, 11:27 AM
Podczas urządzania salonu fryzjerskiego chciałbym skorzystać z kompleksowych usług sklepów z wyposażeniem. Wolałbym uniknąć sytuacji robienia zakupów u kilku różnych sprzedawców. Zależy mi również na dobrej jakości sprzętów pochodzących od uznanych dostawców. Znacie sklep z wyposażeniem do salonu fryzjerskiego, który spełnia te wymagania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-23-2016, 12:22 PM
Zazwyczaj sklepy wolą specjalizować się w jednym rodzajów sprzętów. Nie spotkałam się z takim , co miałby aż tak szeroki asortyment.
08-23-2016, 12:33 PM
Sądziłam, że sklepy mające mniejszy asortyment są lepszymi specjalistami. Myliłam się jednak. Podczas ostatniego remontu salonu odkryłam F.H. BOSE, gdzie odnalazłam wszystkie interesujące mnie sprzęty.
08-23-2016, 01:51 PM
Regularnie korzystam z usług tego sklepu. Realizacja zamówienia przebiega sprawnie, bez problemów. Oferują nie tylko wytrzymały sprzęt fryzjerski Fox, ale również meble fryzjerskie liderów branży. Na podstawie moich doświadczeń z tym sklepem mogę powiedzieć, że dostarczają dobrej jakości, modne sprzęty fryzjerskie w przystępnej cenie.
08-23-2016, 03:25 PM
Czy jest możliwość zakupów online?
08-23-2016, 04:35 PM
Tak, zakupy online są możliwe. Na stronie internetowej możesz zapoznać się z całą ofertą. Zapewniony jest szybki i bezpieczny transport. Poza tym posiadają sklep stacjonarny w Częstochowie. Dzięki nim możesz stworzyć swój salon marzeń bez wychodzenia z domu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS