Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nasilające się stany lękowe, co robić?

04-19-2016, 11:05 AM
Cześć wszytskim. Moi drodzy od pewnego czasu jestem cieniem człowieka. Najdrobniejsza rzecz mnie przeraża spędzam godziny nad przemyśleniem co zrobić itd. Kiedy myślę o podjęciu jakiegoś wyzwania to wolę schować głowę w piasek i czekać. Raz zmusiłam się do podjęcia inicjatywy, skończyło się to źle bo brak mi kreatywności i odpwoiedniego podejścia do ludzi i sytuacji. Co się ze mną dzieje? Do czego to moze doprowadzic?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-19-2016, 12:38 PM
Jesli nie wybierzesz się na terapię psychologiczną to moze dojsc nawet do zalamania nerwowego. Nie jestes sama, takie odczucia są niestety coraz powszechniejsze w naszym świecie z powodu stresu, pracy, natłoku obowiązków. Najlepiej będzie dla Ciebie jesli pójdziesz do psychologa, porozmawiasz szczerze i otwarcie. W przeciwnym razie będzie coraz gorzej.
04-19-2016, 01:48 PM
Też się nad tym zastanawiałam, a że nie jestem dobrej mysli co do mojego stanu to zapewne bede musiala kogos poszukac.
04-19-2016, 02:21 PM
Z jakiego miasta jestes?
04-19-2016, 04:06 PM
Wrocław
04-19-2016, 07:01 PM
Bardzo dobrego specjalistę zakresu psychologii znajdziesz we Wrocławiu na Nowym Targu. Nazywa się Ewa Kowalska i naprawdę zna się na rzeczy. Ma wieloletnie doświadczenie, ludzie sobie ją polecają bo jest skuteczna i ma świetne podejście do pacjentów. Polecam bo naprawdę warto skorzystać.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS