Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Naturalne węglowodany w diecie, skąd brać?

07-22-2016, 07:44 AM
Witajcie. Staram się zastępować niektóre składniki w codziennej diecie ich zdrowszymi odpowiednikami. Czy ktoś z was stosuje na co dzień takie produkty? Skąd czerpiecie źródło zdrowych węglowodanów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-22-2016, 10:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2017 12:27 AM przez niechorze.)
Wejdź sklepnaszezdrowie.pl/pl/c/Makarony%2C-Maki/21/1/default/1/f_at_1_0/1 i tam zobacz. Ja zamawiam często z tej strony jakieś makarony albo inne zdrowe produkty. Jestem tam tego tyle że chyba nawet jak z nich nie korzystasz to znajdziesz coś co cię zainteresuje.
07-22-2016, 12:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-05-2017 12:27 AM przez niechorze.)
Również zamawiałam na tej stronie tylko że akurat inny produkt. Dobrym źródłem węglowodanów może być maca. Tutaj masz link do podstrony gdzie znajdziesz takie cuda - sklepnaszezdrowie.pl/pl/blog/Bogata-w-skladniki-odzywcze-maca/11. Ja często stosuję jako zamiennik za pieczywo. Fajnie można się zapchać.
07-22-2016, 01:26 PM
Mnie teraz interesuje olej z pestek dyni sklep internetowy o którym piszecie widzę, że go ma, a mój poprzedni zamknęli… Mam nadzieje że mają te same firmy co ta wcześnie bo bardzo mi odpowiadały te produkty.
07-22-2016, 03:12 PM
Ja bardzo dawno nie kupowałem zdrowej żywności w sklepie internetowym więc byłem trochę ostrożny. jednak popatrzyłem na opinie o sklepie i wszyscy mówią że jest bardzo dobrze. W sumie więcej wątpliwości nie miałem więc przyszła pora na zamówienie.
07-22-2016, 04:23 PM
Mi przyjęli paczkę z powrotem tylko dlatego że nie pasowała mi data produktu. Powiedzieli że ktoś musiał się pomylić przy pakowaniu i nie sprawdzić i na drugi dzień miałam już nową u siebie. Bardzo solidna firma i z takim podejściem do klienta to oni bardzo daleko zajdą. Ja życzę powodzenia.
07-22-2016, 06:53 PM
Mam nadzieję że będę tak samo dobrze traktowana jak i ty Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS