Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Niewydajny kocioł

09-06-2016, 09:49 AM
Niewydajny kocioł
Witam. Mam sprawę. Chodzi o to, że chcę w domu wymienić wszystkie instalacje. Najbardziej mnie interesuje jednak kocioł do co bo ten który w domu teraz mam zainstalowany to jest jakaś masakra. Nagrzewa się przez pół dnia, energii pożera jak nie wiem a potem się okazuje, że nawet na niezbyt długo wystarcza, bo tego ciepła jakoś nie może utrzymać zbyt długo. I się robi taki problem, bo kasy się w to ładuje jak nie wiem, a zyski są żadne. Jak było zimno tak jest
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2016, 12:45 PM
Niewydajny kocioł
Skąd ja to znam hehe Na sczęście da się to rozwiązać i kasę którą ładujesz warto przeznaczyć na nowy kocioł gazowy. Jak szukasz takiego dobrego to sobie zajrzyj na stronę http://e-mikas.com.pl/pl/c/Kotly-gazowe-do-c.o./19 i tutaj popatrz. Cała wina lezy właśnie po stronie kotła. Jak masz słaby kocioł to nic nie zrobisz. Możesz w niego ładować do pełna, a i tak nic to nie da. Na szczęście teraz te kotły gazowe tą są raczej wytrzymałe i dużo oferują, więc warto go wymienić. W sumie to jest dobra inwestycja Tongue
09-06-2016, 01:19 PM
Niewydajny kocioł
No masz rację… Ten sklep z instalacjami jest całkiem fajny co w tym linku się znajduje. Chętnie tam większe zakupy tam w ogóle zrobię. Zawsze się trzy razy zastanawiam nad tym zanim napiszę na forum, bo same głupie odpowiedzi dostaję, ale ta Wtoja to mnie naprawdę zaskoczyła i tylko upewniła, że zrobiłem naprawdę dobrze, wchodząc tutaj i pytając o to czego szukam
09-06-2016, 03:51 PM
Niewydajny kocioł
No widzisz zawsze się cieszę, jak mogę komuś pomóc i sprawić, że podejmuje dzięki mnie dobrą decyzję Big Grin Ten sklep e-mikas.com.pl mnie też kiedyś polecono, żeby kupić jednokomorowy zlewozmywak i naprawdę jestem zadowolony, że tak się udało te zakupy tam robić, bo warto Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS