Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowoczesne i niedrogie projekty ogrodów Poznań - kogo polecacie?

05-12-2017, 02:20 PM
Potrzebuję specjalisty od projektowania nowoczesnych ogrodów z Poznania. Nie mam żadnej wizji, jestem w stanie oddać pełną inicjatywę komuś z doświadczeniem ale musze wiedzieć że ta osoba zrobi to jak należy. Będę wdzięczny za odpowiedzi, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2017, 04:14 PM
Sprawdziłam kilku projektantów bo podobnnie jak ty nie miałam poglądu na posesję a nie chciałam też zasiać trawy i na tym skończyć. Najbardziej podobały mi się pomysły z Ogrody Barw bo były nowoczesne, ciekawe i miały w sobie coś co sprawiało że w takim ogrodzie mógłbyś naprawdę odpocząć i się wyciszyć. Nieważne do czego nawiązywały stylem wszystkie łaczyła ta wspólna cecha.
05-12-2017, 04:37 PM
Zgadzam się z tym co wyżej, ta firma robi przemyślane i ciekawe projekty ogrodów Poznań to przecież duże miasto ale mimo wszystko takich projektów jak tam nie dostałam nigdzie. Z innych rzeczy - nie trzeba długo czekać, projekty były gotowe w ciągu kilku dni. Znacznym ułatwieniem jest też to że zajmują się realizacją, także można od razu wszystko załatwić za jednym zamachem. Najlepiej będzie odwiedzić ich stronke - http://www.ogrodybarw.pl/pracownia-proje...a-ogrodow/, tam znajdziesz wszystkie informacje o świadczonych usługach, pzdr.
05-12-2017, 06:43 PM
Wynająłem ogrodników z ogrodybarw.pl do oczyszczenia posesji z chwastów i starych roślin bo kupiłem prawie 100 letni dom z chyba jeszcze starszym ogrodem. Tak jak pisze koleżanka zamówiłem od razu projekt i realizację z systemem automatycznego nawadniania. Moja siostra powiedziała że nie wierzy że to ten sam dom i ogród. Jestem bardzo dumny z efektu a firmę polecam każdemu.
05-12-2017, 09:27 PM
Nie znam sie na tym ale czy naprawde trzeba wynajmowac projektanta ogrodu? Czy ktos projektuje lasy ktore są przecież wspaniałe takie jakie są?
05-12-2017, 11:14 PM
Porównujesz zupełnie inne rzeczy. Las nie wyrośnie tam gdzie będziesz chciał, nawet jak planujesz trochę dziki ogród na posesji to niestety bez planu, znajomości roślin i odpowienidego rozmieszczenia się nie uda.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS