Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obrączki ślubne - białe złoto czy klasyka?

07-06-2017, 11:13 AM
Forumowicze i forumowiczki, jakie obrączki wybrać - białe złoto czy żółte? Mam dylemat i sama nie potrafię go rozwiązać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2017, 01:25 PM
A przyszły mąż co na ten temat? W końcu teraz możecie podejmować decyzje w dwojeSmile
07-06-2017, 02:41 PM
Powiedział, że jemu jest to obojętne, bo i tak będzie musiał się przyzwyczajać do noszenia czegokolwiek na palcu. Ja w sumie skłaniam się bardziej ku białemu złotu, bo mam już pierścionki, które są z białego złota lub mają jakieś elementy z tego kruszcu.
07-06-2017, 04:50 PM
Trochę smutne, że przyszły mąż do tego tak podchodzi, ale faceci tacy są. To postaw na białe złoto i po problemie.
07-06-2017, 06:34 PM
Jeżeli chodzi o obrączki ślubne białe złoto jest teraz w modzie, więc nie wahałabym się ani sekundy dłużej. Sprawdź też ofertę na https://goldendreams.pl/Biale-zloto-c98. Mają fajną ofertę, niskie ceny i duży wybór modeli, więc na pewno znajdziesz coś dla Waszej dwójki. A mężowi należy się pierwsza reprymendaSmile
07-06-2017, 08:10 PM
Dzięki dziewczyny! Na pewno przejrzę stronę, ale najpierw zajmę się mężem, żeby też się trochę w to zaangażował.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS