Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ogłoszenie opiekunki w Niemczech – co o tym sądzicie?

08-16-2017, 04:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-21-2018 11:08 PM przez niechorze.)
Zastanawiam się nad podjęciem takiej pracy ale jeszcze za wiele na ten temat nie wiem jeśli chodzi o warunki. Znalazłam taką stronę z ogłoszeniami: laxocare.pl/oferty-pracy/, myślicie, że można im zaufać i warto skorzystać z któregoś ogłoszenia dla opiekunki w Niemczech jeśli chodzi o warunki?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-16-2017, 06:24 PM
na pewno dobre jest to że to jest legalna firma, ma przejrzyste warunki i nie musisz się bać że zostaniesz oszukana. Z tego co widzę, w tych ogłoszeniach wymagają doświadczenia i znajomości języka, jak posiadasz te cechy to chyba będzie to dla ciebie dobre miejsce do szukania pracy
08-16-2017, 06:33 PM
Warunki zdecydowanie są bardzo dobre, nie wszędzie ci takie zaoferują, zwykle jest to tylko niezła pensja a tu widzę że jeszcze są składki z tego co wyczytałam o te firmie zapewnia ona opiekunkom pomoc konsultanta, darmowy przejazd w obie strony i generalnie dużą pomoc. Ja bym wybrała tę firmę jakbym chciała podjąć taką pracę
08-16-2017, 08:59 PM
Właśnie mnie też to wygląda bardzo interesująco ale nie znam nikogo kto tak pracuje więc nie wiem jak to wygląda od strony formalnej, słyszałam tylko tyle że są dobre zarobki no i faktycznie. Dzięki za wypowiedzi
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS