Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opinie o częściach rowerowych Shimano.

11-28-2017, 07:12 PM
Czółko Smile Składam swój pierwszy rower i już sam przyznaję, że jestem trochę skołowany. Wydawało mi się to o wiele prostsze kiedy o tym myślałem, ale kiedy wziąłem się za naprawy, to mam ogromny problem w wyborem komponentów. Co myślicie o częściach Shimano? Dają radę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-28-2017, 07:39 PM
To zalezy co komu tak naprawdę podchodzi. Moim zdaniem części to tylko części zawsze idzie je wymienić na inne. A jakim budżetem kolega dysponuje?
11-28-2017, 08:42 PM
Około 3 tys. Z czego mam na razie zakupioną ramę. Znalazłem części rowerowe Shimano w tym sklepie internetowym http://rowerowy-raj.pl/75-czesci-rowerowe-shimano, z tego co czytałem to jakościowo są to bardzo dobre części, cenowo w tym sklepie też wygląda to bardzo atrakcyjnie, dlatego byłbym zdecydowany żeby akurat je zamontować. Chciałbym złożyć rower w taki sposób, żeby posłużył mi naprawdę długo. I szczerze przyznam, że bardzo liczę na te części Shimano Smile
11-28-2017, 09:46 PM
Szczerze przyznam, ze na rowerach się troszkę znam, mam u siebie komponenty Shimano i jestem bardzo z nich zadowolona. Wiesz to jest tak jak ze wszystkim, nie przekonasz się, dopóki sam nie sprawdzisz co ci odpowiada.
11-28-2017, 11:14 PM
pytałem trochę kolegów, to według nich jedna z bardziej znanych marek. Jeden z nich od dłuzszego czasu śmiga na Shimano i mówi że rewelacja, także ja u siebie tez wstawię komponenty z tej firmy i dam znać jak poszło Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS