Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oryginalność prac dyplomowych pisanych na zamówienie

01-30-2017, 09:39 AM
Witam, chciałabym poruszyć kwestie oryginalności prac dyplomowych pisanych na zamówienie. Nie od dziś wiadomo że tych pisanych przez studentów jest garstka, uczelnie niby mają systemy antyplagiatowe ale różnie z nimi bywa, dlatego pytam jak to jest naprawdę. Czy prace pisane na zamówienie rzeczywiście są unikatowe i piszący może w jakis sposób nam to poręczyć?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-30-2017, 11:56 AM
Zależy komu zlecasz ale jesli jest to sprawdzony twórca jakich np masz tu: http://twojredaktor.pl/ to praca oczywiście bedzie w 100% oryginalna. Z systemami antyplagiatowymi wychodzą niezłe cyrki i szczerze ci powiem że na wiekszosci uczelni to nikt nie bierze tych wyników na poważnie, bo wszystkie prace musiałby być wtedy odrzucone. System jest jednym słowem zły i nie działa poprawnie dlatego nie obawiałbym się na zapas. Pozdrawiam serdecznie.
01-30-2017, 12:19 PM
Hej! Często zdarza się że prace pisane w pełni samodzielnie przez studentów wykazują cechy plagiatu, chyba każdy kto studiował spotkał się z takimi sytuacjami. Stronę którą poleca kolega znam, sama korzystałam bo nie miałam czasu na pisanie pewnej pracy. Moje wrażenia są takie że sama bym lepiej tego nie zrobiła. Podoba mi się że Twójredaktor.pl zatrudnia prawdziwych znawców pewnych dziedzin dlatego można śmiało zlecać im nawet bardzo skomplikowane tematy z trudnych kierunków jak np prawo.
01-30-2017, 01:39 PM
Nie wiem jak wy ale wolałbym już usiąść nad ta praca i napisac ja samodzielnie zeby miec swiety spokoj i zaoszczedzic kase w kieszeni. Nie ma rzeczy nie do przejscia, nawet jak sie czlowiek uprzez to z pomoca samego internetu prace napisze. Pozdrawiam.
01-30-2017, 03:13 PM
Widzisz tu nie chodzi o to czy sie chce czy nie ale w wiekszosci przypadków nie ma na to zwyczajnie czasu. Niektórzy nawet na dziennych pracują, albo oddają się innym zajęciom, niekiedy nawet miedzynarodowym projektom jak mój kolega np. Chłopak bardzo zdolny ale nie miał głowy na pisanie pracy.
01-30-2017, 03:23 PM
No dobra są ekstremalne sytuacje...
01-30-2017, 04:48 PM
no właśnie Wink
01-30-2017, 06:35 PM
Dzięki za wypowiedzi, pzdr.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS