Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pacjent z diagnozą urologiczną – jaki sprzęt jest konieczny?

01-05-2017, 12:54 AM
Tata otrzymał diagnozę od lekarza, nie jest za wesoło. Nie chciałabym tu wchodzić w jakieś detale bo to dość wstydliwe kwestie ale chodzi o tematy urologiczne. Jest poważny problem z nietrzymaniem moczu, jest podłoże częściowo neurologiczne więc panowanie nad fizjologią u taty jest mocno ograniczone. Zajęcie się nim i jego funkcjonowanie w domu będzie wymagało pewnych wyrzeczeń i organizacji naszego życia na nowo. Lekarz powiedział że trzeba kupić odpowiedni sprzęt. O co według Was chodzi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 03:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:10 PM przez niechorze.)
Wydaje mi się że lekarz powinien to sprecyzować a nie zmuszać Cię do zadawania pytań po forach? Tak czy siak przyda się cewnik abamedica24.pl/88-cewniki-i-worki-do-moczu choć tacie raczej się ta opcja nie spodoba. Temat delikatny no ale muszę Ci go niestety podsunąć...
01-05-2017, 03:42 AM
Dobrym pomysłem będzie zamówienie tych wszystkich rzeczy w internecie. Też musiałem jakiś czas temu kupować sprzęt medyczny online - ABA MEDICA S.A. miało zdecydowanie najkorzystniejszą ofertę i jak widzę nie tylko ja jestem tego zdania więc chyba warto tam kupować.
01-05-2017, 06:23 AM
Oj biedny ten Twój tatulek... Zawsze dla mężczyzn są mega trudne wszelkie problemy związane z urologią. Samo pójście na badanie urologiczne to już jest mega duże przeprawa a co dopiero jak się pojawia nieciekawa diagnoza...
01-05-2017, 08:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:10 PM przez niechorze.)
Z każdą dolegliwością da się żyć, nie można się poddawać. Miałem jakoś w zeszłym roku skomplikowane złamanie, rodzina musiała dla mnie kupić ortezę i jakieś rzeczy pod kątem rehabilitacji abamedica24.pl/104-sprzet-ortopedyczny. Nie wyszło drogo.
01-05-2017, 10:54 AM
Wiele kobiet też cierpi na nietrzymanie moczu, szczególnie po porodzie się to często zdarza. Jestem mamą dwójki, ominęło mnie to ale takie przypadki mają miejsce. Przyczyn bywa wiele różnych.
01-05-2017, 01:21 PM
Nietrzymanie moczu też mi odpuszczono, hemoroidy niestety zostały jako pamiątka po porodzie... Cóż, na początku byłam zdruzgotana ale są dobre środki i da się nad tym zapanować. Twojemu tacie natomiast potrzeba hartu ducha i obecności bliskich.
01-05-2017, 02:33 PM
Z tą obecnością bliskich poniekąd bym polemizował. Facet jest już dostatecznie zawstydzony więc nie należy nad nim stać i nadzorować jak się załatwia. Nie zrozumcie mnie źle – wsparcie, pomoc, to niezbędne. Ale bez nachalności.
01-05-2017, 05:07 PM
Nikt o byciu nachlanym nie mówi. Dziewczyna chce pomóc ojcu – normalna sprawa. Zainwestujcie we wkładki urologiczne - ABA MEDICA S.A. ma spory wybór w fajnych cenach. I trzymam kciuki żeby tata dał radę psychicznie.
01-05-2017, 05:24 PM
Dziadek u mnie miał podobny problem – domyślam się o jaką diagnozę chodzi... Nie bój się bo strach to zły doradca. Jest leczenie, są nowe metody. A z pomocą rodziny tacie będzie lżej!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS