Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paski do pończoch, w jakim sklepie kupujecie.

07-20-2016, 03:02 PM
Witajcie dziewczyny. Mam trochę fajnej bielizny w domu ale ostatnio zauważyłam że nie mam żadnych pasków do pończoch. Wiem że mogę je bez problemu dostać gdziekolwiek ale chcę przy okazji kupić dodatkowy komplet bielizny. Gdzie polecacie kupować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2016, 03:55 PM
Bieliznę zawsze zamawiam na stronie http://www.lolitta.pl/. Sklep polecam wszystkim panią bo jest tam duży wybór i wszystko w fajnych cenach. Domyślam się że paski dostaniesz tam bez problemu ale nigdy nie zamawiałam samych pasków.
07-20-2016, 05:54 PM
Paski masz tutaj http://www.lolitta.pl/catalog/index.php?cPath=237. Strona bardzo fajna, zamawiam już tam bardzo długi czas i nawet normalną bieliznę czasem tam kupuję. W sensie że taką do chodzenia na co dzień. Polecam.
07-20-2016, 06:09 PM
Hej dziewczyny. Sorki że tak się wtrącam ale mam takie pytanie. Chcę kupić dziewczynie seksowne pończochy ale nie mam pojęcia jak dobiera się przy tym rozmiar. Widziałem że na sklepie jest tego duży wybór. Może ktoś mi poradzić?
07-20-2016, 07:05 PM
No rozmiar masz standardowy. Znaczy chodzi mi o to że rozmiarówka jest taka jak przy koszulkach albo spodniach. Wszystko zależy jakich wymiarów jest twoja kobieta. Powinieneś wiedzieć czy nosi M czy L.
07-20-2016, 08:05 PM
No właśnie o to chodzi że nie pamiętam więc będę musiał zerknąc do szafy jak jej nie będzie i zobaczyc ten rozmiar. Tak czy inaczej dzieki.
07-20-2016, 08:15 PM
Już wszystko mam. Dzięki dziewczyny za rady, bardzo się ciesze ze jest tu tyle doświadczonych kobiet.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS