Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Piknik dla pracowników to dobry pomysł?

07-21-2016, 02:05 PM
Dzień doberek. Sprawę mam. I to nawet bardzo konkretną. Ale może przejdę od razu do szczegółów. Chodzi o to, że z okazji fajnego seoznu letniego, początku wakacji, wyjazdów na urlopy świetnie zakończonego sezonu pracy i olbrzymiego projektu chcę dla swoich pracowników zorganizować jakąś imprezę. Myślałam może o jakimś pikniku pod gołym niebem czy czymś takim, co jeszcze będzie miało taką funkcję integracyjną. Macie jakiś pomysł, jak coś takiego zorganizować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-21-2016, 03:28 PM
Ja mam pomysł. A raczej radę. Najlepiej będzie po prostu skorzystać z firmy, która w Poznaniu organizuje przyjęcia takie firmowe. Znajdziesz ich całkiem sporo, więc wystarczy tylko dobrze poszukać i sprawa będzie załatwiona. Bardzo są teraz popularne w Poznaniu pikniki pracownicze, więc tutaj sprawa będzie raczej bardzo prosta. Wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć.
07-21-2016, 05:55 PM
Brzmi to bardzo obiecującego. A powiedz, czy jeśli chcę zrobić jubileusz, jakieś urodziny czy coś, to też znajdę coś takiego bez problemu raczej?
07-21-2016, 06:39 PM
Jeśli w grę wchodzi organizacja jubileuszy Poznań też spisuje się tutaj całkiem dobrze i żadnego problemu raczej nie będziesz z niczym miała.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | niechorzekwatery.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS